Extraliga staršího dorostu

HC Sparta Praha – HC Plzeň 1929

2:3

konec (1:2, 1:0, 0:1)

02.03.2018, 15:00 • Tipsport Arena • 25. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Hromada (@JakubHromada29))

Děkuji za pozornost, ode mě je to dnes vše, přeji hezký zbytek dne. (17:34:51)
Diváci dnes v Tipsport Areně viděli pět branek, z toho tři do sítě domácích. Skóre otevřeli Indiáni v 5. minutě, kdy se prosadil Jakub Procházka. O pět minut později bylo vyrovnáno, kotouč do sítě dostal Patrik Tůma. Západočechům vrátil vedení ještě před koncem první dvacetiminutovky Radek Mužík. 40 vteřin před druhou sirénou srovnal v přesilovce Ondřej Procházka, tři body pro Plzeň ale vybojoval ve třetí třetině Kamil Hajšman. Sparta tak i přes střeleckou přesilu zůstala doma s prázdnou a ztráta na Škodovku se tak zvětšila.

60:00

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Patrik Tůma – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Jaroslav Krýner – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).

52:50

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Jakub Novák – 2 min., držení).

48:01

Plzeň právě vstřelila branku!
Autorem branky je KAMIL HAJŠMAN. Asistence: Adam Rohla a Radek Mužík.

43:35

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (David Vitouch – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

40:01

40:00

39:20

Sparta právě vstřelila branku!
Autorem branky je ONDŘEJ PŠENIČKA. Asistence: Miroslav Dani a Jakub Prchal.

38:11

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Josef Hasman – 2 min.).

26:16

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Richard Šeba – 2 min., hákování).

20:01

20:00

15:38

15:38

Autorem branky je RADEK MUŽÍK. Asistence: Kamil Hajšman.

10:02

Autorem branky je PATRIK TŮMA. Asistence: Štěpán Čech a Dominik Arnošt.

4:57

Autorem branky je JAKUB PROCHÁZKA. Asistence: Josef Hasman.

2:3

Branky a nahrávky: 11. Tůma (Čech, Arnošt), 40. Pšenička (Dani, Prchal) – 5. Procházka (Hasman), 16. Mužík (Hajšman), 49. Hajšman (Rohla, Mužík)

HC Sparta Praha: Švehlák (Mičán) – Bureš, Najman J., Tůma, Prchal, Vorobjev, Pika, Gajdoš – Najman M., Prymula, Pšenička, Kasanda, Dani, Rubeš, Flídr, Smola, Arnošt, Vitouch.

HC Plzeň 1929: Altrichter (Pilc) – Kaňák, Novák, Kovářík, Šilhán, Šiller, Staněk, Kremláček – Hajžman, Adamec, Malát, Kolda, Matiášek, Princl, Rohla, Hajšman, Procházka, Lang, Šeba, Mužík.

Rozhodčí: Vojtěchovský – Štofa, Beneš