HC ISMM Kopřivnice – HC RT TORAX Poruba 2011

5:1

konec (3:1, 2:0, 0:0)

28.02.2018, 18:00 • 49. kolo • Petr Sumbal

Z mé strany je to už pro tento zápas z promrzlého kopřivnického zimního stadionu vše. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (20:05:28)
Ve čtvrtfinále play-off narazí Kopřivnice na třetí tým tabulky Šumperk. Poruba měla už před tímto zápasem jisté první místo v tabulce a do play-off se zapojí až v semifinále.
Zápas skončil, domácí Kopřivnice se raduje z překvapivého vítězství 5:1 nad Porubou. Skóre v první třetině otevřel Daniel Hrubý, na 2:0 pak zvýšil Vyčesaný. Pak sice snížil Kaluža, ale ještě do první přestávky vedla díky Goly Kopřivnice 3:1. Ve druhé třetině domácí rozhodli o své výhře, trefil se nejprve znovu Gola a o minutu po něm ještě Sluštík. Ve třetí třetině měla Poruba více ze hry, ale už nedokázala s utkáním nic udělat.

59:59

Ještě jeden zásah betonem si připsal Hromada proti střele od modré čáry.

59:06

Miroslav Marek nabral dobrou rychlost a z pravé strany prověřil pozornost Zavadila.

58:10

Červenkova střela z mezikruží mířila jen přesně do hrudi brankáře Poruby Jana Zavadila.

57:35

Zakázané uvolnění Kopřivnice.

57:28

Střela Jana Káni byla sražena mimo kopřivnickou branku.

55:36

Kofroň už se chtěl řítil do útočného pásma, ale jeden z hráčů Poruby mu nakonec kotouč hokejkou vysekl.

55:11

Rozhodčí si všimli ofsajdu Poruby.

53:52

52:55

Zavadil ukryl nahozený kotouč domácích pod svou lapačku.

52:17

Poruba se zatím bez problému brání, Kopřivnice není nebezpečná.

51:52

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Adam – 2 min., napadení).

51:42

Po nesportovním faulu Poruby zezadu má Kopřivnice výhodu.

50:24

Z pravého kruhu pálil bez přípravy tvrdě Fojtík, ale Hromada se dokázal fantasticky přesunout a puk vyrazil.

49:20

David Zachar dostal kotouč před branku, ale i když měl na zakončení dostatek času, nedokázal Hromadu propálit.

48:53

Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Hrubý – 2 min., držení).

5:1

Branky a nahrávky: 6. Hrubý (Pargač), 15. Vyčesaný (Krutil, Tomášek), 19. Gola (Kofroň, Hrubý), 29. Gola (Bail, Mach), 30. Sluštík (Červenka, Vyčesaný) – 17. Kaluža (Ballner, Gelnar)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Marek (A), Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Červenka, Pargač, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Suchý, Bartošák (A), Pěnčík, Kofroň, Gola

HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň (30. Zavadil) – Dresler (A), Slavík, Janota, Fišera, Kaluža, Hryciow, Puškár, Adam – Ballner, Haas (A), J. Káňa, Finsterle, Luka, Fojtík, Zachar (C), Jaroš, Nestrašil, Gelnar, Ollender, T. Káňa

00:27 KOP 2 Heinzl, držení
05:35 KOP 1:0 Hrubý (Pargač)
14:41 KOP 2:0 Vyčesaný (Krutil, Tomášek)
16:32 POR 2:1 Kaluža (Ballner, Gelnar)
18:08 KOP 3:1 Gola (Kofroň, Hrubý)
19:22 POR 2 Gelnar, vysoká hůl