2. liga skupina Východ

HC Bobři Valašské Meziříčí – SHK Drtiči Hodonín

4:2

konec (0:0, 2:2, 2:0)

28.02.2018, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 49. kolo • Daniel Gargulák

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (20:04:53)
Bobři rozhodli o své výhře v poslední třetině zásluhou Petra Dvořáka v první minutě a Jakuba Jenáčka. Valaši tak nakonec obsadí čtvrtou pozici a play-off budou v sobotu začínat na domácím ledě proti Novému Jičínu.

59:29

Děj duelu se nyní odehrává v rohu kluziště za Šafránkovou branku.

58:35

Bobři zavezli kotouč do útočné třetiny. Drtiči se jej však rychle zmocnili a vydávají se útoku.

57:18

Valaši stále nepouštějí svého soupeře do útočné třetiny. Nyní to vypadá, že si své vítězství již pohlídají.

56:23

Šafránek podržel nahození Miklíka v lapačce a přerušuje hru.

56:06

Báchor se pokusil nachytat Štěpanovského ze středního pásma, mířil však vysoko nad.

55:20

Drtiči se nadále nemohou usadit v útočném pásmu a vytvořit si tak šance na srovnání. Bobři zatím dobře brání jejich přechod přes modrou čáru.

53:55

Bobři jen vyhazují o útočné třetiny a chystají se k bránění dvoubrankového náskoku.

53:13

Rychlý přechod do útočné třetiny v podání Drtičů zastavil ofsajd.

52:50

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
JAKUB JENÁČEK dostal puk na modrou čáru, kde využil toho, že Štěpanovský nic neviděl a svižným nahozením umístil kotouč do horního růžku jeho svatyně. Asistence: Jakub Pořický a Tomáš Brunec.

52:26

Nepřesná rozehrávka o mantinel z hole Žabčíka končí zakázaným uvolněním.

51:56

Valašské Meziříčí v plném počtu.

51:28

Drtiči drtí Bobry v útočném pásmu, k ohrožení Šafránka se však ne a ne dostat.

50:26

Bobři se už podruhé osvobozují a střádají tak cenné vteřiny.

49:56

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Pokorný – 2 min., faul kolenem).

4:2

Branky a nahrávky: 21. Pořický (Žák, Dvořák), 22. R. Vaněk (Dvořák, Báchor), 41. Dvořák (Brunec), 53. Jenáček (Pořický, Brunec) – 23. Romančík (Jurča), 35. Jurča (M. Haloda, Matějka)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Šafránek (Plšek) – Báchor, Žák, Rudl, Horyna, Jenáček, Váňa, Mikel, Hajda – R. Vaněk, Dvořák, Seidler – Brunec (A), Pokorný, Pořický – Kývala, Daněk, Andris – Studený (C), Martiník (A), Dalajka Trenér: Jiří Weintritt

SHK Drtiči Hodonín: Štěpanovský (O. Haloda) – Miklík, Hladiš, M. Haloda, Kobylík, Žabčík, Kužílek – Romančík, Kuba, Kadlec – Jurča, Černohous, Matějka – Peška, D. Vaněk (C), Hložánek Trenér: Roman Čechmánek

Rozhodčí: Koziol – Novák, Kučera

06:59 HOD 2 Hladiš, držení
10:00 VAL 2 Báchor, podražení
17:31 HOD 2 Hložánek, hákování
20:48 VAL 1:0 Pořický (Žák, Dvořák)
21:15 HOD 2 Štěpanovský, podražení, odpyká Kobylík