2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0)

28.02.2018, 17:00 • Titan aréna • 48. kolo • Michael Hruška sk

Tipsport: 2.1 4.4 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Liptáci v tretej tretine zvýšili na rozdiel dvoch gólov. Hostia odpovedať nedokázali a domáci si tak zaslúžene donášajú zo zápasu plný bodový zisk a posunú sa tak v tabuľke na 8. priečku práve pred Nové Zámky. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:25:34)

59:15

Oddychový čas hostí.

59:15

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Jass – 2 min.).

59:13

Hostia už hrali bez brankára. Jakub Sukeľ mal veľkú príležitosť zvýšiť na 3:0, ale obrancovia puk stihli zblokovať.

58:26

Uhrík bol s pukom v útočnom pásme. Chystal sa na strelu, ale bol dobre bránený a hostia mu puk vypichli.

57:33

Liptáci sa záverečnému tlaku Nových Zámkov zatiaľ úspešne bránia a nedovoľujú im dostať sa do príležitosti.

56:35

Zbořilove zakončenie bolo veľmi nepresné a k puku sa dostávajú domáci.

56:17

Vhadzovať sa bude pred brankárom Košarišťanom. Hostia vyhrali buly a zostávajú v útočnom pásme.

55:45

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Šille – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).
Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Mezovský – osobný trest do konca zápasu, nešportové správanie).

55:44

Matúš Sukeľ bol v rýchlom protiútoku a prudko vypálil na Baroša. Ten s pukom problém nemal a hra sa prerušuje.

55:16

Jurík dostal v strednom pásme prihrávku a pekne sa uvoľnil až do útočnej tretiny. Jeho strelu z dobrej pozície Košarišťan vyrazil na ochrannú sieť.

54:04

Hostia v plnom počte.

54:00

Domáci sa konečne nasťahovali do útočného pásma, ale rozhodca hru prerušil pre postavenie hráča v bránkovisku a bude sa vhadzovať v strednom pásme.