2. liga skupina Střed (ČR)

HC David Servis Č. Budějovice – SKLH Žďár nad Sázavou

3:7

konec (1:1, 1:3, 1:3)

28.02.2018, 18:00 • Hokejové centrum Pouzar, České Budějovice • 36. kolo • Adam Pavlíček

Konec zápasu. (20:08:51)

58:43

Žďár právě vstřelil branku!
Je hotovo! ONDŘEJ STEHLÍK předvedl velmi dobrou samostatnou akci, když přejel celé útočné pásmo a následně položil domácího brankář. Poté pro něj zasunutí puku do branky nebylo problém. Bez asistence.

58:00

Hosté hrají v plném počtu. Hrají se také poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:30

Nezbývalo mnoho a Adam Vylíčil se mohl radovat z druhé trefy. Pokusil se několikrát dorazit puk za brankovou čáru, Radosta kotouč za brankovou čáru ale nepropouští!

56:01

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Sedláček – 2 min., sekání).

54:42

David Servis právě vstřelil branku!
Domácí snižují na tříbrankový rozdíl, avšak do konce třetí třetiny zbývá něco málo přes pět minut. U branky hostí se k puku dostal ADAM VYLÍČIL a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Petr Macháček, Lukáš Sumerauer.

54:22

Po delší době jsme viděli také střelecký pokus. Ten vzešel z hole některého hostujícího hráče. S tímto pokusem neměl Dudáček výraznější problémy, puk v poklidu ukryl ve výstroji.

53:10

Na ledové ploše se toho nyní moc neděje. U puku je spíše Žďár, který se ale nemůže usadit v útočném pásmu.

51:34

Trestné střílení jel Jakub Marek! Sláma proti pokusu domácího útočníka zalehl a betony pokus vytěsnil.

51:34

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Sedláček – trestné střílení, sekání).

50:40

Kotouč po rozehrávce servismanů končí až za Slámovo svatyní. Tedy icing.

49:28

Plameny dávají svůj šestý gól, což pro domácí znamená vcelku velké komplikace s ohledem na bodový zisk. ONDŘEJ KOVÁŘŮ se po přihrávce od Beneše dostal do úniku. Před českobudějovickým brankářem zasekl kotouč a následně jej poslal za brankovou čáru. Asistence: Peter Beneš, Lukáš Hort.

48:44

Jakub Marek posunul puk domácímu kapitánovi Romanu Šulčíkovi. Ten napálil kotouč z první, nicméně mezi tři tyče svůj projektil neposlal.

47:27

Domácí ještě zkusí zaútočit na bodový zisk. Nyní od modré zkusil své štěstí Michal Michal, jenže proti jeho pokusu Sláma včas zaklekl a puk lapil.

46:13

Roman Šulčík se vrací na ledovou plochu, což znamená, že přesilovka pět na tři z pohledu hostů zůstává neproměněna!

45:30

Martin Pleva si sjel do nebezpečné palebné pozice, jenže trefil jen prvního clonícího hráče. Plameny se následně osvobozují.

44:13

David Servis jde do tří! Dvojnásobná přesilová hra bude trvat více než minutu. Pokud tedy nedojde k jejímu proměnění!

44:13

Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Šulčík – 2 min., podražení).

43:30

Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Bárta – 2 min., držení).

3:7

Branky a nahrávky: 18. Bárta, 38. Sumerauer (Bárta), 55. Vylíčil (Macháček, Sumerauer) – 7. Beneš (Kovářů, Stehlík), 25. Nagy (Gregar, Bureš), 32. Beneš (Bureš), 40. Stehlík (Gergel), 41. Krupka, 50. Kovářů (Beneš, Hort), 59. Stehlík

HC David Servis Č. Budějovice: Dudáček (Bubeníček) – L. Kříž, J. Kříž, Macháček, Michal, Škopek, Babčuk, Farka – Marek, Šulčík, Trummer st., Sumerauer, Bárta, Vylíčil, Jindra, Ferebauer, Zayml, Svoboda

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (41. Radosta) – Pleva, Poizl, Peslar, Klodner, Sedláček, Kolda, Hort – Konečný, Štěpánek, Bureš, Beneš, Stehlík, Gregar, Nagy, Krupka, Gergel, Kovářů, Střecha, Dospěl

06:03 ZNS 0:1 Beneš (Kovářů, Stehlík)
07:42 DAS 2 Kříž, podražení
11:32 ZNS 2 Kolda, nedovolené bránění
17:49 DAS 1:1 Bárta
24:55 ZNS 1:2 Nagy (Gregar, Bureš)
31:09 ZNS 1:3 Beneš (Bureš)