Olympijské hry - ženy

Švédsko – Japonsko

1:2

po prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)

18.02.2018, 08:40 • Kwandong Hockey Center (Kangnung) • O 5. - 8. místo • Otto Slabý

To je pro tuto chvíli vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (11:01:52)
Japonky dokázaly využít pokračujícího tlaku z přesilové hry a dokázaly brankou rozhodnout utkání. Japonkám se tak povedla odveta za prohru v základní skupině a zahrají si o 5.-6. místo na turnaji.

61:44

61:44 Ajaka TOKOOVÁ - 1:2

63:16

Japonsko právě vstřelilo branku!
K nekryté AJACE TOKOOVÉ se odrazil touš a tato defenzivní hráčka z pozice nad kruhy prostřelila vše, co jí stálo v cestě.

62:27

60:27

Oddechový čas pro hosty.

60:27

Vyloučení v týmu Švédsko (Erika Grahmová – 2 min., hákování).

60:01

Prodloužení začne přibližně v 10:55.
Ve třetí třetině dominovaly především obrany a i z toho důvodu jsme neviděli žádný gól. Zanedlouho tak uvidíme prodloužení.

60:00

59:26

Závěrečný nápor si zřejmě připisuje Japonsko. Čiho Osawaovou však vychytala Sara Grahnová.

58:10

Puk je opět v obranném pásmu Japonska.

57:18

Švédsko sice útočí, ale s japonskou obranou si neví rady. Nyní špatná rozehrávka znamená icing.

56:20

Švédsko stále okupuje japonskou branku. Japonský obranný šik je však zformován.

53:45

Švédky stupňují tlak. Japonkám se ale daří vyhazovat.

50:50

Obdobná situace jako při vyrovnávací brance jenže v opačném gardu. Po chybě obránce na modré unikla Miho Šišiučiová, ta ale Grahnovou pokořit nedokázala.

1:2

Branky a nahrávky: 27. Johanssonová – 22. Kojkeová (Jonejamaová, Hosojamadaová), 64. A. Tokoová (Osawaová)

Švédsko: Grahnová (Berglindová) – Olofssonová, Nylénová-Perssonová, Svedinová, Fällmanová, Alasalmiová, Ramboldtová, Lundbergová – Johanssonová, Borgqvistová, Hjalmarssonová – Nordinová, Carlssonová (C), Grahmová – Lindhová, Küllerová, Udénová Johanssonová – Olssonová, Stenbergová, Rasková – Winbergová (A).

Japonsko: Akane Konišiová (N. Fudžimotová) – Hosojamadaová, Kojkeová, A. Tokoová, Suzukiová (A), Takeučiová, Horiová, Aoj Šigaová – Onoová, Terašimaová, Takaová – Šišiučiová, Jonejamaová, M. Fudžimotová – Osawaová (C), Ukitaová, H. Tokoová – Kuboová, Nakamurová, Iwaharaová – Adačiová.

Rozhodčí: Allen D. (Usa), Hove A. (Nor)

02:04 JPN 2 Takeučiová, hákování
11:44 SWE 2 Ramboldtová, vražení na hrazení
14:29 SWE 2 Ramboldtová, příliš mnoho hráčů
19:41 SWE 2 Carlssonová, nadměrná tvrdost
21:43 JPN 0:1 Kojkeová (Jonejamaová, Hosojamadaová)