Olympijské hry - muži

Kanada – Jižní Korea

4:0

konec (1:0, 1:0, 2:0)

18.02.2018, 13:10 • Centre hockey Gangneung • Skupina A • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.01 35.0 35.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, těším se na Vás příště. Na počtenou! (15:38:00)

4. Jižní Korea, 3 zápasy, 0 bodů

Tučně jsou zvýrazněny týmy, které postoupily přímo do čtvrtfinále.
Statistiky:

střely na bránu: 49:19
vyloučení: 3:4
góly v přesilovce: 1:0
Buly: 46:18
Kanada dnes vítězí a jako nejlepší celek z druhých míst postupuje přímo do čtvrtfinále OH. Na vítězství 4:0 se podíleli trefami Thomas, O´Dell, Lapierre a Brulé. Korea však předvedla velmi dobrý výkon, kterým si vysloužila potlesk domácího publika.

59:32

Přečíslení 2 na 1 vzal Vey na sebe. Trefil pouze vyrážečku Daltona.

59:00

Probíhá poslední minuta dnešního utkání.

58:02

58:02 Gilbert BRULÉ - 4:0

58:02

Kanada právě vstřelila branku!
Kanada tuto početní výhodu využívá. GILBERT BRULÉ nejprve protečoval nahození Leeho, Dalton ovšem vyrazil opět před Brulého, který se podruhé už bekhendem nemýlil. 4:0. Asistence: Chris Lee a Derek Roy.

57:54

A další teč před Daltonem, tentokrát to zkoušel Wolski.

57:43

Kelly se snažil tečovat zajímavou pobídku Veye. Bohužel pro Kanadu, Kelly bránu netrefil.

57:29

Vyloučení v týmu Jižní Korea (Sang-uk Kim – 2 min., držení hole).

56:51

Swift skoro dostal puk na volného Testwuideho až před bránu, na poslední chvíli ale dobře zakročil Noreau.

56:04

Roy byl po buly se Swiftem vykázán. Nahradil ho Bourque na místě pro vhazování.

55:26

Lapierre mohl přidat svou druhou branku v utkání! Dostal se před obránce Regana a vypálil těsně vedle Daltonovy branky.

54:31

Sang-uk Kim sice projel útočným pásmem, ale po chvíli byl odzbrojen od puku kanadskými beky. Nyní už hraje Robinson a pokouší se rozehrát.

53:48

Jižní Korea byla opět velmi houževnatá v útočné třetině, tentokrát však Poulin zasahovat nemusel.

53:08

Ve třetí třetině dostal od trenéra šanci ve třetí formaci Kozun, který jinak plnil roli třináctého útočníka první dvě třetiny.

4:0

Branky a nahrávky: 8. Thomas (Ch. Genoway, Wolski), 35. O'Dell (Gragnani, Noreau), 44. Lapierre (Roy), 59. Brulé (Lee, Roy)

Kanada: Poulin (Scrivens) – Lee (A), M. Robinson, Ch. Genoway, Noreau, Gragnani, Goloubef, Elliott – R. Bourque, Roy (A), Brulé – Raymond, Kelly (C), Thomas – Wolski, Vey, Q. Howden – Klinkhammer, O'Dell, Lapierre – Kozun.

Jižní Korea: Dalton (Sung-Je Park) – Young, Won-čon Kim, Ton-ko I, Regan, Plante (A), Jong-čon So, Hjon-ho O – Ki-song Kim, Sang-uk Kim, Radunske – Swift, Testwuide, Min-Ho Čo – Jong-čon I, Jin-Hui Ahn, Sang-hun Šin – Won-čong Kim (A), U-sang Paj (C), Čin-kjo Pak – Sang-u Šin.

Rozhodčí: Kubuš (SVK), Stricker (SUI) – Lederer (CZE), Fluri (SUI)

07:36 CAN 1:0 Thomas (Ch. Genoway, Wolski)
12:30 CAN 2 Ch. Genoway, držení hole
17:02 CAN 2 Klinkhammer, vysoká hůl
19:38 KOR 2 Jong-čon I, podražení
21:12 CAN 2 Raymond, vysoká hůl