3:8

konec (1:2, 0:4, 2:2)

18.02.2018, 16:00 • Järvenpää • Daniel Juráš

Z mé strany je to dnes vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy napočtenou. (18:10:25)
Zápas končí výsledkem 3:8, český tým ale rozhodně nepředvedl špatný výkon. Ve dvou třetinách zvládl hrát s američany vyrovnanou partii, výsledek skončil tímto nepříznivým způsobem jen díky velmi špatnému druhému dějství, kdy naprosto bezzubí čeští mladící prohráli 0:4.

59:35

Ještě jedna střela Čechů a každou chvilkou zazní klakson.

59:10

Hraje se před americkou brankou, jejich obránci ale situaci zvládají na výbornou.

58:30

Američané už jen dohrávají, Češi by ještě rádi gól. Čeká nás poslední minuta zápasu.

57:20

Čeští mladíci se stále derou dopředu a teď velmi slibně zakončovali. Střelu ale pokryl výborným zákrokem Knight.

56:40

Jejich další akci teď zastavila nepřesná rozehrávka, puk si ale hned vybojovali zpět.

56:20

Češi jsou velmi aktivní a nepředvádějí vůbec špatnou hru.

55:50

Ofsajdu zastavil slibný český útok a vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:00

55:00 Adam KŘEMEN - 3:8

55:00

Česko právě vstřelilo branku!
Téměř okamžitě po buly nahodil puk před bránu Jan Klodner, jeho nahození se poté podařilo skvěle tečovat až za záda amerického brankáře ADAMU KŘEMENOVI. Asistence: Jan Klodner, Martin Beránek.

54:10

Američtí hráči se dopředu hnali příliš rychle, a proto jim byl odpískán ofsajd.

53:40

Český tým v plném počtu.

52:30

Američané zatím ve své přesilovce nijak nehrozí, Čechům se daří hlídat jejich útočníky.

51:50

Vyloučení v týmu Česko (Šimon Kubíček – 2 min., krosček).

51:20

Američané se snažili znovu o kombinaci do prázdné brány, nepodařilo se jim ale přesně přihrát.

50:20

Lepším týmem jsou ale pořád Američané, jejich přehava ale není tak značná.

Česko – USA

3:8

Branky a nahrávky: 10. Zeman (Křemen, Has), 47. Muzik (Lang), 55. Křemen (Klodner, Beránek) – 3. Cauldfield (Helleson), 5. Turcotte (Thrun, York), 23. Caulfield (Beecher, Turcotte), 28. Gildon (Caufield, York), 31. Rolston (Zegras), 32. Gildon (Turcotte, Caufield), 47. Moynihan (Farrell, Lindmark), 49. Caufield (York, Thrun)

Česko: Malík, Klodner, Koffer, Vitouch, Morong, Poizl, Rašín, Beránek, Zeman, Křemen, Kubíček, Kučeřík, Raška, Najman, Toman (C), Has, Mlčák, Muzik, Barinka, Lang.

USA: Knight, Warren, Siedem, Weight, Lindmark, Moynihan, Fensore, McCarthy, Farrell, Beecher, Caulfield, Vlašič, Helleson, Boldy, Zegras, Rolston, York, Thrun, Gildon, Turcotte (C), Caufield.

Rozhodčí: Aaro Brannare.

02:10 USA 0:1 Cauldfield (Helleson)
04:40 USA 0:2 Turcotte (Thrun, York)
08:20 USA 2 Warren, hákování
09:20 CZE 1:2 Zeman (Křemen, Has)
11:50 USA 2 Beecher, nedovolené bránění
22:40 USA 1:3 Caulfield (Beecher, Turcotte)