2:3
po s.n. (1:2) (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
31.01.2018, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Lukáš Ureš
Tipsport: 2.35 3.78 2.69 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.35 - 3.78 - 2.69
Columbus Blue Jackets – Minnesota Wild
2:3
po s.n. (1:2) (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 2. D. Savard (Kukan, Panarin), 55. Panarin (S. Jones, Atkinson) – 25. Zucker (Brodin, Mikael Granlund), 53. Coyle, rozh. náj. Parise
Karty:
Neproměněná penalta:
Columbus Blue Jackets:
Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, Nutivaara, J. Johnson, Kukan, D. Savard – Panarin, Dubois, J. Anderson – N. Foligno, Wennberg, Atkinson – Calvert, Dubinsky, Bjorkstrand – Jenner, Sedlák, J. Jokinen.
Náhradníci:
Trenér:
Minnesota Wild:
Dubnyk (Stalock) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Olofsson, Prosser – Zucker, M. Koivu, Mikael Granlund – Coyle, E. Staal, Parise – Winnik, Stewart, J. Eriksson Ek – M. Foligno, Cullen, Ennis.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
01:16 | CBJ | 1:0 | D. Savard (Kukan, Panarin) | |
09:22 | CBJ | 2 | D. Savard, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
12:48 | MNS | 2 | Mikael Granlund, držení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:37 | CBJ | 2 | D. Savard, držení | |
24:25 | MNS | 1:1 | Zucker (Brodin, Mikael Granlund) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
50:04 | MNS | 2 | Stewart, sekání | |
52:10 | MNS | 1:2 | Coyle | |
54:33 | MNS | 2 | Zucker, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
54:48 | CBJ | 2:2 | Panarin (S. Jones, Atkinson) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
MNS | 2:3 | Parise (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Buffalo – New Jersey 01:00 1:3
Carolina – Ottawa 01:00 2:1
Boston – Anaheim 01:00 1:3
Pittsburgh – San Jose 01:00 5:2
Columbus – Minnesota • po s.n. (1:2) 01:00 2:3
NY Islanders – Florida 01:10 1:4
St. Louis – Montreal 02:00 3:1
Winnipeg – Tampa 02:00 3:1
Nashville – Chicago 02:00 1:2
Dallas – Los Angeles 02:30 0:3
Calgary – Vegas 03:00 2:4
Vancouver – Colorado • po prodl. 04:00 4:3
Liberecký kraj – Jihomoravský kraj 08:00 1:4
Plzeňský kraj – Karlovarský kraj 08:00 5:3
Královéhradecký kraj – Jihočeský kraj 09:40 2:1
Středočeský kraj – Kraj Vysočina 09:50 1:2
Moravskoslezský kraj – Pardubický kraj 11:30 6:0
Zlínský kraj – Praha 11:40 1:3
Jihomoravský kraj – Olomoucký kraj 13:10 2:6
Karlovarský kraj – Ústecký kraj 13:35 3:4
Jihočeský kraj – Liberecký kraj 15:00 5:1
Kraj Vysočina – Plzeňský kraj 15:25 4:2
Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj 16:55 0:3
Středočeský kraj – Zlínský kraj 17:10 4:0
Olomoucký kraj – Pardubický kraj 18:40 8:3
Ústecký kraj – Praha 18:55 0:0
54:33
50:04
22:37
12:48
09:22