1. liga (SR)

HC Osmos Bratislava – TSS GROUP Dubnica

2:6

konec (1:1, 1:2, 0:3)

31.01.2018, 18:30 • Zimný štadión Vladimíra Dzurillu, Bratislava • 42. kolo • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 2.0 4.7 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ocenení sú aj najlepší hráči, na strane hostí je to Dominik Briestenský, za domácich, pochopiteľne Jaroslav Obšut, ktorý práve odohral svoj 1 000. profesionálny zápas kariéry. (20:45:26)
Domáci nezvládli tretiu tretinu, dovolili hosťom úplne otočiť zápas a celkovo prehrali 2:6.

Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera.

59:07

59:07 Dominik HEGYI - 2:6

59:07

Dubnica dáva gól! Hostia ostreľovali bránu domácich, dvakrát strieľal Habšuda, jeho tretí pokus sa odrazil na hokejku DOMINIKA HEGYIHO a ten pridáva už šiesty gól svojho tímu.

Asistencie: Miroslav Habšuda, Jakub Jakubík.

58:25

Na ľade sa priostruje. Tentokrát je za hrubosť vylúčený Šalka – 2 min.

57:26

Krajči s Brodekom sú vylúčení. Krajči obišiel iba s 2-minútovým trestom za hrubosť, Brodek dostal 2+2 za hrubosť + 10 min. osobný trest za nešportové správanie.

57:26

Na ľadovej ploche vidíme dnes už druhý pästný súboj. Tentokrát si to rozdal Krajči s Brodekom, zrejme išiel pomstiť Kokavca, ktorý sa v priebehu tretej tretiny nešetrne zrazil práve s Brodekom.

57:16

57:16 Lukáš BERÁK - 2:5

57:16

Dubnica dáva gól! Netrvalo dlho a domáci inkasujú gól do prázdnej brány. LUKÁŠ BERÁK strelou z polovice ihriska definitívne rozhoduje oo víťazstve Dubnice.

Asistencie: Dominik Kanaet, Vladimír Kútny.

57:02

Kožiak ostáva na striedačke, domáci skúsia powerplay!
Oddychový čas hostí.

56:34

Kútny sa prešmykol medzi dvojicou obrancov, ale bol potom už dosť z uhla a tak trafil len pravý Kožiakov betón.

55:49

Novák jednoducho nastrelil puk do pásma, no domácim sa tam puk vybojovať nepodarilo.

54:54

Po prihrávke Habšudu a strele Hegyiho zasahuje Kožiak. Vhodí sa buly po jeho pravici.

54:03

Obšut ukázal prehľad v hre, ťažiť z toho mohol Mucha, no trafil len pred ním stojaceho hráča.

52:39

Vidovičovu strelu tesne pred Dovinom tečoval Novák, Dovina sa nemusel ani pohnúť a puk ho trafil.