31.01.2018, 17:00 • 42. kolo • Matej Kubove (@Matej Kubove) sk

Tipsport: 1.4 5.8 4.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HK Spišská Nová Ves vlastných fanúšikov nepotešila, pretože na domácom ľade nestačila na predposledný tím tabuľky a získava iba jeden bod, o čom v predĺžení rozhodol Filip Mrava. Dva bodíky tak putujú do Trnavy. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (19:04:11)

60:47

Trnava dala gól!

Schmidt pekne potiahol akciu, prihral pred bránu na FILIPA MRAVU a ten rozhoduje tento duel.

60:16

Hneď na úvod sme registrovali náznak šance, ale v situácii dvoch proti dvom strela neprišla.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Tretiu tretinu vyhrali 2:1 domáci hráči a keďže druhú rovnakým pomerom hostia, tak sa bude predlžovať. Po góloch Zwicka a Finduru o tom rozhodol Hrbáčik.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:39

V závere sa ešte snažia hráči domácich strhnúť vedenie na svoju stranu, ale zdá sa, že to už k ničomu nevedie.

58:57

Vo veľmi dobrej šanci sa ocitol Juraj Kamenický, no kým vystrelil, tak Pajpach sa premiestnil a zabránil gólu.

58:35

Zápas sa chýli ku koncu a čím ďalej, tým viac sa zdá, že v tomto stretnutí bude potrebné na rozhodnutie až predĺženie.

58:01

Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:07

Trnava obstreľuje bránu Pajpacha, ktorý nie je vôbec istý, a tak hostia cítia šancu, že by do jeho siete mohol padnúť aj nejaký škaredý nešťastný gól.

56:16

Hostia v plnom počte.

55:47

Dobrú prihrávku pred bránu hostí minuli hneď dvaja hráči, v ešte väčšej možnosti pred prázdnou bránou zľuftoval Štrauch.

55:03

Spišská Nová Ves hrá presilovú hru hrozne. Trnava držala puk pred bránou Pajpacha, prvá strela na Brucháča prišla až teraz a nebola nebezpečná.