2. liga skupina Střed (ČR)

HC David Servis Č. Budějovice – Hockey Club Moravské Budějovice 2019

5:2

konec (3:2, 1:0, 1:0)

31.01.2018, 18:00 • Hokejové centrum Pouzar České Budějovice • 30. kolo • Dominik Zajan (@zajan_dominik)

Tipsport: 3.1 5.0 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:00:50)

58:45

Rytnauer ujel v oslabení sám na Dudáčka. Ten jeho pokus mezi betony chytil.

58:01

Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Horký – 2 min., podražení).

58:00

Běží poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:53

Další zakázané uvolnění. Bude se vhazovat po pravici Dudáčka.

56:30

V posledních minutách se hraje hokej nahoru dolů. Diváci se v Hokejovém centru Pouzar baví.

55:10

Domácí znovu usazeni v útočném pásmu. Je zřejmě rozhodnuto.

52:34

Hosté znovu zvýšili svou aktivitu. Zatím se jim však nedaří přejít přes útočnou modrou čáru.

50:43

49:27

Pucher v brankovišti. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

48:43

Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Trummer – 2 min., hákování).

48:06

Hosté mají už jen necelých dvanáct minut na vyrovnání. České Budějovice nepolevují v aktivitě a jsou usazené v útočném pásmu.

46:13

Macháček vystřelil od modré čáry a trefil horní tyč brány Brože!

44:33

Hosté přidali na aktivitě. Náskok Českých Budějovic je velký, podaří se jim ještě s utkáním ještě něco udělat?

42:38

David Servis právě vstřelil branku!
A je to o tři branky! LUKÁŠ KŘÍŽ vystřelil od modré čáry a trefil přesně pravou šibenici. Asistence: Jan Radoš a Jakub Marek

42:28

Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Pucher – 2 min., podražení).

42:08

Daničišin dvakrát vystřelil na Brože, ten jeho obě střely pokryl.

40:37

Domácí nepolevili v aktivitě. Moravské Budějovice už mají jen necelých dvacet minut na vyrovnání.

5:2

Branky a nahrávky: 1. Šulčík (Marek, Radoš), 9. Trummer (Šulčík, Lukáš Kříž), 17. Šulčík (Trummer, Marek), 37. Šulčík (Trummer), 43. Kříž (Radoš, Marek) – 2. Horký (Rytnauer), 6. Rytnauer (Jan Bulín)

HC David Servis Č. Budějovice: Dudáček (Bubeníček) – Radoš, Kříž L., Michal, Macháček, Babchuk, Škopek, Kříž J., Farka – Šulčík, Marek, Trummer – Vylíčil, Bárta, Sumerauer – Dančišin, Káník, Jindra – Svoboda

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Brož (Čáp) – Kabelka, Sobotka, Pelikán, Kliment, Peroutka, Wasserbauer – Pucer ml., Pucher st., Juráň – Matějka, Rytnauer, Krutiš – Horký, Lupač, Bulín J. – Salák, Bulín P.

Rozhodčí: Hucl – Samuel, Mertl

00:28 DAS 1:0 Šulčík (Marek, Radoš)
01:24 MBU 1:1 Horký (Rytnauer)
05:05 MBU 1:2 Rytnauer (Jan Bulín)
06:43 MBU 2 Wasserbauer, podražení
08:04 DAS 2:2 Trummer (Šulčík, Lukáš Kříž)