31.01.2018, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • Jan Prošek

Tipsport: 2.58 3.77 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pavel Zacha (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:29 (04:10:20)
1. Miles Wood (NJD) 1+0
2. Taylor Hall (NJD) 1+0
3. Will Butcher (NJD)0+1
Hostující celek vyhrává tento zápas 3:1. Střelecky byl tento duel vyrovnaný, oba týmy vyslaly na branku 28 střel. Keith Kinkaid inkasoval jen jednu branku, domácí Robin Lehner dvě.

59:54

59:54 Kyle PALMIERI - 1:3

59:54

Devils právě vstřelili branku!
Domácí hráč přišel o kotouč, získal jej KYLE PALMIERI, který dobruslil až k brance a snadno do ní poslal puk. Je to jasné, hosté vyhrají.

59:30

Poslední půlminuta hry, Buffalo rozehrává od své branky.

59:15

Domácí hrají v šesti, hosté v plném počtu.

59:06

Kyle Okposo minul branku z dobré pozice, přesilovka se blíží ke konci.

58:29

Ryan O'Reilly vypálil z přebrankového prostoru, ale gólmana neprostřelil.

58:10

Buffalo se dostalo do útočného pásma, kde kombinuje.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, přesilovou hru hraje domácí celek.

57:15

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Nico Hischier – 2 min., krosček).

56:48

Sami Vatanen vypálil z mezikruží, ale jeho pokus zablokoval Rasmus Ristolainen.

56:05

Po špatné domácí rozehrávce se bude vhazovat před brankou Sabres.

55:40

Sami Vatanen a Pavel Zacha pálili z dobré pozice, ale ani jeden z nich nedokázal prostřelit brankáře Buffala. Hosté se vrací k aktivní hře.

54:58

54:58 Jake MCCABE - 1:2

54:58

Sabres právě vstřelili branku!
Domácí celek proměnil přesilovou hru, a tak je sníženo. Po vyhraném vhazování se přesnou ránou prosazuje od modré čáry JAKE MCCABE. Asistence: Ryan O'Reilly.

54:55

Keith Kinkaid si poradil se střelou od modré čáry, kterou vyslal aktivně hrající Marco Scandella.

1:3

Branky a nahrávky: 55. McCabe (R. O'Reilly) – 26. Wood (Butcher, Palmieri), 46. Hall (Bratt, Hischier), 60. Palmieri

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Ristolainen, McCabe, Antipin, Falk, C. Nelson – Girgensons, Eichel, Okposo – S. Wilson, R. O'Reilly, S. Reinhart – E. Kane, Jo. Larsson, Pominville – B. Pouliot, Rodrigues, Baptiste.

New Jersey Devils: Kinkaid (Appleby) – A. Greene, Vatanen, J. Moore, Severson, Lovejoy, Butcher, Müller – Hall, Hischier, Bratt – Wood, Zacha, Palmieri – Coleman, Zajac, Noesen – Stafford, Boyle.

Rozhodčí: Rank, Morton – Kovachik, obias

Diváci: 17 460

04:19 NJD 2 Zacha, hákování
07:42 NJD 2 Hall, vražení na hrazení
25:49 NJD 0:1 Wood (Butcher, Palmieri)
45:31 NJD 0:2 Hall (Bratt, Hischier)