konec (0:2, 2:2, 3:0)

31.01.2018, 18:00 • 45. kolo • Jakub Slunečko

Tipsport: 1.65 4.3 4.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Edenu je to vše, mějte pěkný zbytek večera. (21:35:43)
Neuvěřitelný obrat se dnes v Edenu podařil pražské Slavii, která ve 31. minutě prohrávala 0:4 a byla na ručník. Pak ale vystřídala brankáře a nastala parádní jízda, kterou řídil hlavně čtyřbodový Zdeněk Doležal. Ten dva góly dal (skóroval už v sedmém zápase za sebou), na dva přihrál, jeho spoluhráči se k němu přidali a za 22 minut utkání úplně otočili.

59:47

Obrovský závar před Polívkou gólem nekončí!

59:13

A teď jde Slavia do čtyř! Zdeněk Doležal oslabil tým, provinil se podražením.

59:05

Vsetín hraje v šesti!

58:57

Domácí hráči dál srdnatě bojují o každý puk, drží střední pásmo a chtějí ubránit tohle velice cenné vítězství.

58:38

58:27

Polívka přikryl puk a uklidnil svůj tým.

58:12

Pokračuje přesilovka Vsetína a Slavia se statečně brání.

57:57

Šurý se ohlíží na střídačku, jestli bude odvolán z branky. Jeho spoluhráči ale poslali puk na zakázané uvolnění.

57:32

Akce Slavie ještě pokračovala a pojistit vítězství mohl Kasík! Ležícího Šurého ale nepřekonal.

56:56

Šagát skvěle vypíchl puk bekům a poslal v oslabení do šance Kadlece. Ten ještě kličkoval, aby ušetřil čas.

56:38

A je tady nepříjemná komplikace pro Slavii. Barák (SLA) posílá domácí do čtyř hráčů.

56:25

Vsetín vrhá všechny síly do útoku a domácí se musí mít pořádně na pozoru...

55:42

54:52

Ani teď se hosté v pásmu neudrželi, Zdeněk Doležal vyhodil až za branku Vsetína.

54:18

Urputná bojovnost Slavie drží zatím hosty mimo útočné pásmo.

5:4

Branky a nahrávky: 31. Z. Doležal (Šafránek, Barák), 36. M. Ondráček (Nedvídek, J. Drtina), 44. Z. Doležal (J. Holý), 51. Šagát (M. Kadlec, Z. Doležal), 53. M. Kadlec (A. Růžička) – 13. Kopta (P. Beránek, Markovič), 20. P. Beránek (Markovič, Frolo), 22. Březina (Karafiát), 31. Březina (Karafiát)

HC Slavia Praha: Frodl (31. Polívka) – Barák, J. Drtina, J. Holý, Kasík, J. Novák, A. Růžička, Štibingr – Z. Doležal, J. Doležal, Furch – Jankovský, M. Kadlec, L. Krejčík – Kubica, Nedvídek, M. Ondráček – Šafránek, Šagát, Šmerha.

VHK ROBE Vsetín: Jekel (53. Šurý) – D. Krenželok, Teper, Frolo, Slováček, Dundáček, Holomek, Ostrčil – Vávra, Podešva, Šilhavý – Březina, Kucharczyk, Karafiát – P. Beránek, Kopta, Markovič – Hořanský, Pokorný, Vítek.

Rozhodčí: Kašík, Vokřál – Lučan, Maštalíř