21.01.2018, 15:00 • Ledový palác Bolšoj • Martin Dvořák

Tipsport: 4.42 4.7 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sledovalo 11 357 diváků. (17:18:38)

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

HK Soči: 32

CSKA Moskva: 21.
Hosté slaví vítězství, které dnes uhráli celkem v poklidu. CSKA svého soupeře převyšovalo ve všem, v tempu, nasazení i v přesnosti kombinací. Soči se snažilo s výsledkem něco udělat, ale dnes na to prostě domácí neměli.

59:21

Až nyní se hosté osvobozují a zároveň jdou napadat rozehrávku Soči.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny, domácí to zkouší v šesti a zatím se drží v útočné třetině.

58:54

Dmitrij Šikin (Soči) zůstává na střídačce, domácí to zkouší v šesti, bez brankáře!

58:52

Oddechový čas pro domácí.

58:33

CSKA si v poklidu hlídá svůj náskok, nepouští soupeře přes střední pásmo.

57:38

Hraje se ve středním pásmu, domácí se dostávají nakonec do třetiny soupeře.

55:56

Nahozený puk za branku Soči, domácí ho získávají a jdou do útoku.

55:34

55:19

Vhazování ve středním pásmu.

55:00

Poslední pětiminutovka třetí třetiny, puk míří ze třetiny CSKA.

54:48

Až nyní vypálil z pravé strany Jonathon Blum (Soči), ale Ilja Sorokin si s tímto střeleckým pokusem dokázal poradit.

54:37

Minuta z přesilové hry Soči za námi a domácí ještě nevystřelili na branku CSKA.

53:55

Hosté začínají vlastní oslabení vyhozením puku přes všechny čáry.

53:34

Vylučuje se, na trestnou lavici putuje Alexej Marčenko (CSKA Moskva) za podražení, přesilová hra Soči.

53:16

Puk míří do středního pásma, domácí spěchají vystřídat.

52:20

Vhazování po levici Dmitrije Šikina, puk získávají domácí.

51:49

Jenže většina akcí domácích dnes končí u útočné modré čáry, stejně, jako tato poslední.

51:08

Domácí získávají puk za vlastní brankou a mohou jít do útoku.

50:00

Poslední desetiminutovka třetí třetiny, dokáží se ještě domácí dostat do zápasu?

49:45

Sergej Šumakov (CSKA Moskva) vypálil z levé strany, gólman Šikin vyrazil puk vysoko nad branku.

49:05

CSKA opět v útočném pásmu, vypadá to znovu, jako by hosté hráli přesilovou hru.

47:48

Nyní se domácí dostávají do útoku,ale naráží na zformovanou defenzivu CSKA.

46:45

Puk míří za branku Sorokina, hosté nespěchají s rozehrávkou, pomalé střídání.

46:09

Hosté s pukem za brankou Soči, domácí se urputně brání.

45:19

Vadim Chomickij (Soči) pálí z pravé strany, Ilja Sorokin chytá a přerušuje hru.

44:07

Sergej Kuzněcov (Soči) bojuje o puk v rohu třetiny CSKA, není úspěšný, puk se dostává ze třetiny hostujícího týmu.

43:20

CSKA jde do útočného pásma, jmenovitě Arťom Sergejev (CSKA Moskva), který pálí z pravé strany, Šikin ale chytá a přerušuje hru.

42:25

Opět hra přerušena, zakázané uvolnění Soči, vhazování po pravici Šikina.

41:23

Vhazování po pravici Sorokina, hosté se ale bleskově dostávají do útočného pásma.

40:37

Která ale v tuto chvíli končí, počet hráčů na ledě se srovnává.

40:08

Samozřejmě v úvodu třetí třetiny trvá přesilová hra CSKA.

40:01

Další třetina začne přibližně v 16:41.
Druhá třetina končí také vítězstvím CSKA, hosté vyhráli 2:1 a vedou o již o dva góly. Nutno dodat, že oprávněně, hosté jsou stále jasně lepší a celkem suverénně si jdou pro všechny body.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:23

Dmitrij Šikin (Soči) chytá puk a přerušuje hru, vhazovat se bude ve třetině Soči.

39:00

Do konce druhé třetiny zbývá poslední minuta, CSKA v útočném pásmu.

38:37

Další vyloučení, tentokrát ve sestavě Soči, Vadim Chomickij dostává dvouminutový trest za podražení.

38:06

37:30

Až nyní se CSKA osvobozuje vyhozením puku ze třetiny.

37:08

Domácí stále drží útočné pásmo, bránící čtveřice CSKA stále odolává.

36:35

V této přesilové hře mohou domácí snížit náskok soupeře, třeba nyní, kdy se usadili v útočném pásmu.

36:06

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Mat Robinson – 2 min.).

35:58

Arťom Tomilin (Soči) pálí z mezikruží, ale dvojici bránících hráčů neprostřelil.

35:38

Domácí se dostávají do útočného pásma, uvidíme, zda se dostanou ke střele.

35:12

Sergej Andronov (CSKA Moskva) pálí z otočky na levé straně, na Šikina nevyzrál.

35:00

Poslední pětiminutovka, Soči opět ve své třetině, hosté jsou všude první.

34:11

Dmitrij Šikin (Soči) zastavuje nahozený puk a pomáhá svým obráncům s rozehrávkou.

33:24

Puk míří ze třetiny Soči do středního pásma, ale hosté se bleskově vrací zpět.

32:20

Defenziva Soči pod obrovským tlakem, nyní se ale domácí podařilo zablokovat několik střel soupeře.

31:49

Hosté opět v útočném pásmu, Soči se nyní brání zuby nehty.

30:38

30:38 Geoff PLATT - 1:3

30:38

CSKA právě vstřelilo branku!
Naumenkov pálí od modré, před brankou jeho střelu dokázal tečovat GEOFF PLATT, Šikin nestihl zareagovat a hosté opět vedou o dva góly. Asistence: Michail Naumenkov.

29:51

Dmitrij Šikin (Soči) vyráží střelu z levé strany, hosté zůstávají s pukem v útočném pásmu.

29:21

Nyní domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

28:35

Soči se nyní snaží zatlačit soupeře, první gól v síti Sorokina domácí nabudil.

27:44

Další zakázané uvolnění hostů, hra se tak znovu vrací před Sorokina.

26:18

Ani opatrnost nezabránila špatné přihrávce, puk míří na zakázané uvolnění, vhazovat se bude po levici Sorokina.

26:05

CSKA s pukem ve vlastní třetině, sledujeme opatrnou rozehrávku hostů.

25:22

25:22 Jevgenij LAPENKOV - 1:2

25:22

Soči právě vstřelilo branku!
Dmitrij Lugin (Soči) dojel puk za brankou CSKA, předložil ho zpětnou přihrávkou před branku, kde se z pravé strany prosadil JEVGENIJ LAPENKOV. Asistence: Dmitrij Lugin a Sean Collins.

24:55

24:55 Matt ROBINSON - 0:2

24:55

Po vyhraném buly se po střele od modré odrazil puk od brankové konstrukce přímo před MATTA ROBINSONA, který pohotově gólově zakončil. Asistence: Geoff Platt a Greg Scott.

23:38

Dělovka Ničuškina z pravé strany, střelu ale dokázal zablokovat obránce Soči.

22:55

Vypadá to, jako by se hrála přesilová hra hostů...

22:18

Další útok se valí na branku Soči.

21:25

Tlak CSKA hned od úvodních sekund druhé třetiny enormní, domácí jen vyhazují kotouč ze třetiny.

20:48

CSKA v útočném pásmu, Sergej Šumakov (CSKA Moskva) se dostal před branku Soči, vypálil, ale Šikin chytá.

20:01

Další třetina začne přibližně v 15:50.
Je za námi první třetina, která vyšla jednoznačně lépe hostům. CSKA v zápase zatím dominuje, Soči se těžko dostává do útočného pásma, brankář Ilja Sorokin je v brance moskevského týmu v podstatě bez práce.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:15

Probíhá poslední minuta první třetiny, CSKA získává puk a jde do útočného pásma.

18:46

CSKA ztrácí útočné pásmo, puk mají ve svém držení domácí.

17:42

Soči neudrželo útočné pásmo, nakonec se domácí s pukem dostávají až za vlastní branku.

16:53

16:53 Maxim ŠALUNOV - 0:1

16:53

Rychlá rozehrávka hostů, po vyhraném buly, do úniku se dostává MAXIM ŠALUNOV, který nájezd proměnil parádní fintou, Šikin byl bez šance. Asistence: Kirill Kaprizov a Michail Pašnin.

16:45

Vhazování po pravici Sorokina, puk ale získávají hosté.

15:38

Je z toho ale pouze jedná střela od modré, která navíc byla zablokována.

15:10

Soči se také dostalo do třetiny CSKA.

14:29

CSKA s pukem za brankou Soči, domácí se snaží držet soupeře u mantinelu, to se daří.

13:50

Otěže zápasu ale mají ve své moci jasně hokejisté CSKA, které nyní diktuje tempo.

13:28

Soči vyhazuje puk ze třetiny, domácí mohou prostřídat.

12:52

Soči se dostává do útočného pásma, ale na brankáře Sorokina nešla jediná střela.

11:55

Až nyní se Soči osvobozuje, puk míří do třetiny CSKA.

11:23

CSKA znovu v útočném pásmu, nahození puku od modré, domácím se ho nedaří dostat ze třetiny.

10:27

V úvodní desetiminutovce CSKA rozhodně ukázalo svou ohromnou sílu, zatím ale na první gól čekáme.

09:45

CSKA opět v útočném pásmu, ale domácím se daří soupeře držet u mantinelu.

08:45

CSKA si nekomplikuje situaci, nahozením puku se dostává do útočného pásma.

08:21

Dmitrij Šikin (Soči) chytá nahozený puk a přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho pravici.

07:56

Po dlouhé době zakročil i gólman CSKA, Dmitrij Lugin (Soči) pálí z levé strany.

07:16

Nakonec se k puku dostávají domácí, kteří ho dostávají do středního pásma.

06:55

Maxim Šalunov (CSKA Moskva) drží puk za brankou soupeře a hledá vhodný okamžik k přihrávce.

06:25

Pouze vyhozením puku se nyní Soči osvobozuje, CSKA je ale velmi rychle zpět.

05:45

A CSKA opět v útočném pásmu, hostům přesilová hra pomohla, nyní svírají soupeře před jeho brankou.

05:09

04:54

Pokus o souhru před brankou Soči hostům nevyšel, puk zachytil obránce.

04:10

CSKA stále drží útočné pásmo, domácí čtveřice je již unavená.

04:01

Michail Grigorenko (CSKA Moskva) neprostřelil Šikina z levé strany.

03:50

CSKA od úvodních sekund v útočném pásmu.

03:09

Vyloučení v týmu HK Soči (Dmitrij Lugin – 2 min., vysoká hůl).

02:59

Hosté s pukem za vlastní brankou, bude se vylučovat.

02:13

02:13 Pěkná individuální alce Tělegina (CSKA Moskva)

02:13

Ivan Tělegin (CSKA Moskva) se dostal po pravé straně do zakončení, pěkná individuální akce, Šikin chytá a přerušuje hru.

01:53

Alexej Marčenko (CSKA Moskva) pálí z pravé strany, trefuje Šikina do helmy, rozhodčí přerušuje hru.

01:45

CSKA v útočném pásmu, domácí se snaží získat puk.

01:18

Pavel Padakin (Soči) pálí od modré čáry, Sorokin ale znovu chytá a přerušuje hru.

00:51

Vhazování po levici Sorokina, domácí získávají puk.

00:30

Andrej Ivanov (Soči) se dostal ke střele z levé strany, ale gólman CSKA vyráží.

00:01

HK Soči: Šikin (Barulin) – Blum, Čmychov, S. Kuzněcov, Mamkin, Pedan, Chomickij, Lisov – Lapenkov, Lugin, Collins – Laričev, Padakin, A. Ivanov – Tomilin, Točickij, Akmaldinov – Chlopotov, Starkov, Šmeljov.

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – M. Robinson, Blažijevskij, Marčenko, Nestěrov, Pašnin, Ar. Sergejev, Naumenkov – Ničuškin, Grigorenko, K. Petrov – Kaprizov, Šumakov, Šalunov – Ljubimov, Tělegin, Andronov – V. Žarkov, Popugajev, Platt – Scott.

Rozhodčí: Fatějev, Bělov – Zacharenkov, Lazarev.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

CSKA MOSKVA
Moskevskému CSKA patří druhá příčka v Západní konferenci s obrovským náskokem a také s velkou ztrátou na vedoucí Petrohrad. Na ledě Soči bude chtít CSKA napravit dojem z předchozích dvou venkovních zápasů, které vůbec nevyšly týmu. Na ledě Nižněkamsku prohrálo CSKA 0:1 a na ledě Ufy pak 1:2... bilance tedy hrůzostrašná – nula bodů a pouze jeden vstřelený gól za 120 minut hry... to je hodně chabá bilance téměř nejlepšího týmu celé ligy!
HK SOČI
Soči drží reálné naděje na postup do play-off. Aktuálně se drží na šestém místě Západní konference se ziskem čtyřiaosmdesáti bodů, tedy s náskokem sedmi bodů před prvním nepostupujícím týmem. Do duelu s lépe postaveným CSKA však jde Soči s nadějemi, k čemuž ho ospravedlňuje bilance z posledních zápasů. Soči dokázalo bodovat ve všech zápasech od 29. prosince loňského roku a hned šest ze sedmi dokázalo vyhrát! Prohrálo v prodloužení pouze s bratislavským Slovanem.
Vítejte u dnešního online přenosu utkání základní části KHL, v němž HK SOČI přivítá na svém stadionu CSKA MOSKVA.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

1:3

Branky a nahrávky: 26. Lapenkov (Lugin, Collins) – 17. Šalunov (Kaprizov, Pašnin), 25. M. Robinson (Platt, Scott), 31. Platt (Naumenkov)

Rozhodčí: Fatějev, Bělov – Zacharenkov, Lazarev

Diváci: 11 357

03:09 SOC 2 Lugin, vysoká hůl
16:53 MOS 0:1 Šalunov (Kaprizov, Pašnin)
24:55 MOS 0:2 M. Robinson (Platt, Scott)
25:22 SOC 1:2 Lapenkov (Lugin, Collins)
30:38 MOS 1:3 Platt (Naumenkov)
36:06 MOS 2 M. Robinson, vysoká hůl