Regionální liga mladšího dorostu

HC Stadion Litoměřice – Piráti Chomutov B

6:1

konec (1:0, 4:1, 1:0)

21.01.2018, 13:30 • Kalich Arena, Litoměřice • Nadstavba • Info o důležitých událostech (Vít Trubička (@VtTrubika))

Pro dnešek je to ode mne vše. Již od 17 hodin můžete sledovat další odsud z Litoměřic. V předehrávce 43. kola vyzve A tým Stadionu Frýdek-Místek. (15:44:02)
Celkem jasně vyhrané utkání litoměřického týmu. Přestože tým Kadaně byl tabulkově ve výhodě, zejména druhou třetinu nezvládl a umožnil svému soupeři vysoký odstup.

57:40

55:40

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Landa – 2 min., hákování).

41:09

Dnešní utkání sleduje 48 diváků.

40:10

Litoměřice právě vstřelily branku!
Defakto ihned po vhazování se chopil puku LUKÁŠ LANDA, který prostřelil nepřipraveného gólmana Kufu. Asistence: Marek Čichovský.

40:01

Střelecká přehlídka zejména domácího týmu. Tomu se podařilo v této třetině nasázet za záda obou kadaňských gólmanů hned čtyři góly. Pouze v závěru jedinkrát inkasovali. Po zásluze ale vedou vyšším rozdílem.

40:00

39:43

Piráti Chomutov B vstřelili branku!
Hosté vstřelují svou úvodní branku dnešního utkání. Z těsné blízkosti dohrál kadaňskou kombinaci za záda Petržílky PAVEL ŽALUD. Asistence: David Smutný

39:03

38:29

37:03

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Hák – 2 min., faul kolenem).

36:29

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov B (Smutný – 2 min., krosček).

36:03

35:01

Hosté hrají ve čtyřech mužích v poli.

34:03

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov B (Matuška – 2 min., hákování).

6:1

Branky a nahrávky: 5. Čichovský (Hák), 26. Lečbych (Mynařík), 27. Svoboda (Hozák), 29. Landa (Vízner, Čichovský), 33. Svoboda (Macel), 41. Landa (Čichovský) – 40. Žalud (Smutný)

HC Stadion Litoměřice: Petržílka (Kučera) – Hozák, Vahalík, Marcin, Vízner, Hák, Bartoníček – Mynařík, Macel, Hrzán, Klepetko, Pešta, Landa, Čichovský, Lečbych, Svoboda.

Piráti Chomutov B: Vlček (Kufa) – Jenček, Novotný, Holuša, Machyna, Žalud, Matuška, Černý, Rykl, Smutný, Fremund, Novák, Hejra, Mihalík, Žďárský, Mojžíš.

Rozhodčí: Liška – Arnold, Šolc