konec (1:1, 3:0, 1:2)

21.01.2018, 12:30 • Ufa Arena • Radim Sochor (@RadimSochor)

Tipsport: 1.43 5.6 5.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:53:49)
Dnešní zápas je u konce. Bratislava ve třetí třetině ještě srdnatě dotahovala, na ruského soupeře ale nakonec nestačila a prohrála na ledě Ufy 5:3. Bratislavu musí nesmírně mrzet slabá chvilka ve druhé třetině, kdy dostala za minutu hned tři góly.

59:53

Obrovská šance Boychuka! Kanaďan byl zcela sám v mezikruží, ale Nalimov fantastickým zákrokem dokázal vyškrábnout kotouč mimo!

59:20

Slovan sice drží soupeře pod zámkem, čas ale plyne neúprosně rychle.

58:47

58:20

Střela přes celé hřiště prolétla jen o centimetry vedle branky Bratislavy!

57:59

Domácí nedokázali nasměrovat kotouč do branky, šance Bratislavy tak nadále žije.

57:35

To je smůly, to je smůly. Meszároš střílel od modré čáry, ale zlomil při střele hůl, domácí jedou na prázdnu branku.

57:25

Slovan v šesti!

56:47

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., podražení).

56:35

Slovan má výhodu a drží kotouč v útočném pásmu.

56:15

Slovan drží kotouč v útočném pásmu, zatím se ale nemůže dostat ke střele.

54:49

54:49 Teemu HARTIKAINEN - 5:3

54:49

Ufa právě vstřelila branku!
Ufa vysílá směrem ke Slovanu jasnou odpověď. TEEMU HARTIKAINEN si nabruslil na střílenou přihrávku Kemppainena z pravé strany a protečoval ji za záda bezmocného Sedláčka. Asistence: Joonas Kemppainen, Philip Larsen.

53:33

53:33 Juraj MIKÚŠ - 4:3

53:33

Slovan právě vstřelil branku!
Tak pozor, tohle ještě bude zajímavé! Od modré čáry letěla prudká rána Hedery, kterou JURAJ MIKUŠ nesmírně šikovně tečoval mezi betony brankáře Nalimova. Asistence: Tomáš Hedera.

52:40

Garbutt se dostal z poměrně velké blízkosti k zakončení bekhendem, prostřelil sice Nalimova, ale kotouč mezi tři tyče poté nezamířil.

52:10

Ihned po vhazování se dostal ke střele jeden z hostujících hráčů, ale Nalimov s jistotou kryje.

5:3

Branky a nahrávky: 19. Tkačov (Arzamascev), 28. Omark (Kemppainen), 29. Busarov (Panin), 29. Tkačov (Larsen, Burdasov), 55. Hartikainen (Kemppainen, Larsen) – 10. Garbutt (Viedenský, Co. Genoway), 50. Boychuk (Hedera, Co. Genoway), 54. J. Mikúš (Hedera)

Salavat Julajev Ufa: Nalimov (Karejev) – Panin, Larsen, Arzamascev, S. Garejev, Loginov, Bartulis, Jelizarov – Hartikainen, Kemppainen, Omark – Fjodorov, Lisin, Zubov – Tkačov, Burdasov, Sajustov – Soloduchin, Busarov, M. Majorov – Kuzmin.

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (29. J. Sedláček) – Meszároš, Sersen, Bačík, Després, T. Voráček, Černý, Hedera – J. Mikúš, Boychuk, Řepík – Co. Genoway, Viedenský, Garbutt – Hrnka, Skalický, A. Šťastný – Réway, Sádecký, Šerbatov – Hecl.

09:50 SBA 0:1 Garbutt (Viedenský, Co. Genoway)
16:41 SBA 2 A. Šťastný, držení protihráče
18:29 UFA 1:1 Tkačov (Arzamascev)
23:49 UFA 2 Kemppainen, podražení
27:45 UFA 2:1 Omark (Kemppainen)
28:36 UFA 3:1 Busarov (Panin)