Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HK DUKLA Trenčín

5:4

konec (2:1, 1:3, 2:0)

19.01.2018, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 38. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 2.25 4.4 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V poslednej tretine dokázali Popradčania otočiť nepriaznivý stav vďaka gólom Mateja Paločka a Buca. Dnešný zápas bol od začiatku plný zvratov. Najprv vyhrávali hostia, potom domáci, potom znovu hostia, ale napokon víťazstvo patrí hokejistom Popradu, ktorí si pripíšu tri body.

Ďakujeme za pozornosť. (19:29:50)

59:22

Od modrej čiary vypálil Fruhauf, Corbeil len tak tak stihol pritlačiť svoj betón. Bezúch sa následne k dorážke nedostal.

58:53

Sojčík nahodil puk iba do protihráča, následne je mimo bránky.

58:18

Valent už odchádza na striedačku!

57:37

Popradčania hrajú už viacmenej iba na obranu. Svitana sa teraz zo stredného pásma nikam zbrklo nepúšťal, puk iba odovzdal popri mantineli súperovi.

56:47

Hra bude presunutá pred gólmana Valenta, keďže sa Trenčania previnili zakázaným uvoľnením. Dukla bude potrebovať v nasledujúcich minútach viac zabrať, ak chce pomýšľať na zisk bodov.

55:53

Svitana vysunul Dávida Buca do ideálnej príležitosti, šiel sám na Valenta, bekhendový blafák však trenčiansky brankár zastavil.

55:39

Vartovník vybojoval puk v obrannom pásme, následne rozohral cez obrancov a potom Popradčania nahodili puk do pásma.

54:53

Kundrík vykorčuľoval s pukom po ľavom krídle, vystrelil z kruhu, ale Valent si dal pozor a puk bezpečne zachytil.

53:42

Vargova strela z pravého kruhu sa odrazila pred bránku, tam ale puk získali Popradčania a Svitana ho poslal preč.

52:22

Strela od modrej z hokejky Fruhaufa letela tesne nad ľadom, Corbeil ju čo najrýchlejšie prikryl. Ružička sa už k dorážke nedostal.

52:09

Dukla má ideálnu možnosť vyrovnať, bude hrať presilovku. Na dve minúty za hákovanie odchádza Štefan Fabian.

51:04

Ondrej Mikula vyštartoval za pukom kĺzajúcim sa v strednom pásme. Dostal sa aj do zakončenia, no mierne mu znepríjemnil život aj Ježek, a tak to nebolo stopercentné od hráča Dukly.

50:29

Oddychový čas pre Trenčín.

50:29

Poprad dal gól!
Kamzíci sa dostávajú znovu do vedenia v zápase! McDowell posunul k ľavému kruhu puk DÁVIDOVI BUCOVI, ktorý sa oprel do puku a tvrdou delovkou nekompromisne zavesil. Strela bola zrejme ešte tečovaná jedným z hráčov Dukly.
Asistencie: James McDowell, Patrik Svitana.
Dnešné stretnutie sleduje 1 338 divákov.

49:36

Tak teraz Petrovi Ölveckému poriadne rupli nervy, najprv sa zapojil do menšej strkanice s Lichancom a následne aj výrazne protestoval proti hlavnému rozhodcovi a vyslúžil si okrem 2+2 za hrubosť aj trest do konca zápasu za nešportové správanie. Domáci Lichanec dostáva dve minúty za hrubosť a Poprad bude hrať presilovku 5 na 4.