2:3

konec (0:1, 1:1, 1:1)

19.01.2018, 18:00 • Tipsport arena • 41. kolo • Marek Votke (@MaraVotke)

Tipsport: 2.05 4.1 3.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání končí. Dynamo sahalo po bodech, když ve třiapadesáté minutě v přesilovce vyrovnal svým desátým gólem za Dynamo Rostislav Marosz, ale Berani se dostali do vedení hned za dvě minuty, když kotouč od mantinelu nenápadně nahodil Ferenc a puk skončil až za Kacetlem. Ten poslední minutu a pár vteřin strávil na střídačce, ale Dynamu se už vyrovnat nepodařilo. Z Pardubic se s Vámi pro dnešek loučí Marek Votke. (20:21:58)

59:55

Roberts Bukarts se hnal na prázdnou branku, ale nedokázal dostat kotouč za čáru.

59:06

Kacetl je znovu na střídačce.

58:54

Pardubický brankář se ovšem může vrátit zpět do branky. Marek Trončinský fauloval ve snaze zabránit gólu do prázdné brány a dostává dvě minuty za držení.

58:40

Kacetl odjíždí na střídačku a Dynamo bude hrát v šesti!

58:01

Rozběhly se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23

Po vyhraném Tomáškově vhazování se úplně sám před Kašíkem objevil Jacob Cardwell, ale nedokázal překonat zlínského brankáře!

57:15

Zakázané uvolnění Zlína.

55:41

Po pardubickém nahození od modré čáry se kotouč od Kašíkova betonu odrazil přímo před Marosze, kterému stačilo doklepnout kotouč do branky, ale domácí útočník puk nezasáhl!

53:57

53:57 Jakub FERENC - 2:3

53:57

Zlín právě vstřelil branku!
Krátce po Maroszově vyrovnání se ovšem Zlín velmi nenápadnou akcí dostává zpět do vedení! JAKUB FERENC od mantinelu píše nahodil kotouč po zemi směrem na Kacetla a kotouč skončil až u levé tyče pardubické branky. Asistence: Ralfs Freibergs a Tomáš Fořt.

52:40

52:40 Rostislav MAROSZ - 2:2

52:40

Dynamo právě vstřelilo branku!
Přesně po půl minutě početní výhody Pardubice vyrovnávají stav utkání na 2:2! ROSTISLAV MAROSZ si na pro něj typickém místě počkal na přihrávku od mantinelu a pověsil kotouč za Kašíka! Asistence: Tomáš Rolinek.

52:10

Na trestnou lavici tedy může odjet Ralfs Freibergs, který dostává dvě minuty za faul kolenem.

52:10

Petr Sýkora dostal dobrou přihrávku do mezikruží, ale Kašík jeho příklep vyrazil!

51:27

Rozhodčí signalizují vyloučení, bude to přesilovka pro Dynamo.

51:04

Rozjetý Treille posílal bekhendovou přihrávku před branku, ale zlínský obránce ji zastavil.

49:05

Do konce zápasu zbývá bez mála jedenáct minut a na ledě sledujeme opravdu pořádnou bitvu o každý centimetr hrací plochy. Oba týmy se tlačí dopředu, ale obrany jsou bezchybné.

2:3

Branky a nahrávky: 35. Tomášek (Treille), 53. Marosz (Rolinek) – 10. Šťastný (Fořt, Roberts Bukarts), 25. P. Sedláček (Kubiš, Žižka), 54. Ferenc (Freibergs, Fořt)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Trončinský, Čáslava, Holland, Hrabal, Cardwell, Wishart, Ščotka – P. Sýkora, Marosz, Rolinek – T. Svoboda, Tomášek, Treille – M. Kaut, Poulíček, Perret – Bojko, Dušek, Beran.

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Ferenc, Freibergs, Nosek, Valenta, Řezníček, Žižka, Padrnos – Šťastný, Fořt, Roberts Bukarts – Okál, Honejsek, Kubiš – J. Ondráček, P. Sedláček, O. Veselý – Illo, Popelka, Klhůfek.

Rozhodčí: Hejduk, Sýkora – Pešek, Rampír

09:34 ZLN 0:1 Šťastný (Fořt, Roberts Bukarts)
13:02 PCE 2 Hrabal, podražení
13:16 ZLN 2 Roberts Bukarts, podražení
19:14 ZLN 2 Fořt, podražení
22:24 PCE 2 Čáslava, krosček
24:16 ZLN 0:2 P. Sedláček (Kubiš, Žižka)