DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – HC Plzeň 1929

1:4

konec (0:1, 0:0, 1:3)

19.01.2018, 15:00 • Tréninková hala Horáckého zimního stadionu, Jihlava • 33. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 3.4 5.2 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že jihlavští hokejisté, kteří po měsíci nastoupili k mistrovskému utkání, podlehli doma 1:4 vedoucímu týmu tabulky HC Plzni, se s Vámi loučí Tomáš Lysý. (17:31:44)
Ve třetí třetině se Dukle podařilo vyrovnat stav, když se ve 47. minutě prosadil Tomáš Vala, jenže to bylo ze strany domácích vše. O minutu a půl později totiž Plzeň znovu strhla vedení na svojí stranu zásluhou Davida Roubala. Nedlouho poté se prosadil i hostující Petr Eret a tři body stvrdil Škodovce Josef Roubal – 1:4.

59:15

Dukla znovu posílá puk přes všechny čáry.

58:24

Domácí se osvobozují.

57:47

Plzni nemusí vadit, že přesilovou hru nevyužila a ani v ní neměla žádnou velkou šanci. Je totiž v bezpečném vedení. Hraje se tak znovu v pěti na obou stranách.

57:40

Jihlava se bude opět bránit, jelikož David Čermák podrazil soupeře a je tak šestým vyloučeným hráčem Dukly. Dvojnásobná přesilovka hostí ale bude jen na sedm sekund.

Na vyloučení: 6-3.

56:11

U mantinelu na levé straně byl několika hráči zašlápnut puk, který nakonec získala Dukla a vyhazuje ho pryč.

55:47

Dukla se navíc bude ještě bránit, jelikož Adam Hrbatý dostává dvouminutový trest za krosček.

Na vyloučení: 5-3.

54:02

Zakázané uvolnění hostí.

52:46

Plzeň právě vstřelila branku!
Je definitivně rozhodnuto. JOSEF ROUBAL si po přihrávce Kačeny najel blíže k brance a pojišťuje Plzni první místo. Asistence: Vlastimil Kačena.

52:04

Matiášek obkroužil branku a chtěl zasunout puk mezi tři tyče, což se mu ale nepovedlo a Dukla vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.

51:27

Filip Přikryl měl na pravé straně u tyče dobrou pozici ke střele, se kterou ale otálel a jihlavský hráč ho rychle pokryl.

51:03

Gólman Dukly hned po buly sáhl po puku, který na něj vyslal Petr Eret.

51:00

Od modré pálil Jan Štěpánek, jehož ránu přizvedl nad a do ochranné sítě Dominik Adam.

49:29

Indiáni se výrazně přiblížili k vítězství a jejich třetí gól znovu dává lajna, která otevřela stav dnešního zápasu. A že tohle byla pohledná akce. Matiášek vyslal puk na Přikryla, jenž našel PETRA ERETA a jeho střela z levé strany skončila za zády Šťastného. Ten neměl moc možností, jak puk lapit. Asistence: Filip Přikryl, Jan Matiášek.

49:04

Zakázané uvolnění Jihlavy.

47:58

Jihlavské vyrovnání vydrželo minutu a půl. První lajna podnikla útočnou akci, na jejímž konci byl DAVID ROUBAL. Kapitán Plzně po přihrávce Kodýtka našel prostor pod betony gólmana Šťastného a prostřelil ho, čímž vrací svému týmu vedení. Asistence: Petr Kodýtek, Josef Roubal.

1:4

Branky a nahrávky: 47. Vala (Norris, Hrbatý) – 18. Přikryl (Eret), 48. D. Roubal (Kodýtek, J. Roubal), 50. Eret (Přikryl, Matiášek), 53. Roubal (Kačena)

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Juda) – Krtek, Mejzlík, Trávník, Peschout, Strnad, Rašín – Čermák, Heinrich, Waller – Jindra, Adam, Vala – Norris, Kadleček, Hrbatý – Slabý. Trenér: Karel Nekvasil

HC Plzeň 1929: Beran (Červenka) – Staněk, Sysel, Lokajíček, Kačena, Štěpánek, Váchal – J. Roubal, Kodýtek, D. Roubal – Eret, Přikryl, Matiášek – Červenka, Reitspies, Kovařík – Mužík, Kolda, Markov. Trenér: David Bruk

Rozhodčí: Vrba – Kleprlík, Roupec

10:52 JIH 2 Trávník, podražení
14:15 JIH 2 Jindra, vysoká hůl
17:43 PLM 0:1 Přikryl (Eret)
21:34 JIH 2 Peschout, hákování
29:45 PLM 2 Eret, hákování