konec (0:2)

16.12.2017, 13:30 • King Power Stadium, Leicester • 18. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 1.79 3.84 4.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tento zápas všechno. Přejí hezký víkend. (15:28:17)
Leicester na domácím hřišti překvapivě prohrál s Crystal Palace. Poprvé v letošní sezoně se mu stalo, že nestačil na tým ze spodní poloviny tabulky. Hosté naopak odehráli nejlepší zápas na hřištích soupeře v tomto ročníku. Vstřelili první gól a připsali si první vítězství mimo vlastní stadion. Svému úspěchu položili základy už v prvním poločase, kdy se prosadili Christian Benteke a Wilfried Zaha. Ve druhé půli se pak hloupě za simulaci nechal po druhé žluté kartě vyloučit Onyinye Wilfred Ndidi. V poslední minutě nastavení uzavřel zápas gólem na 3:0 Bakary Sako.

90+5

90+4

90+4. Bakary SAKO - 0:3

90+4

Crystal Palace právě vstřelil branku!
BAKARY SAKO uzavírá brankový účet tohoto zápasu! na hranici pokutového území měl dostatek času i prostoru. Vykouzlil bezchybnou střelu, která zapadla přesně do pravého horního růžku branky Kaspera Schmeichela. Asistence: Ruben Loftus-Cheek.

90+4

A když už se domácí propracovali dopředu, tak Ulloovi nevyšlo zpracování v šestnáctce.

90+3

Naopak se hraje v blízkosti pokutového území Leicesteru City.

90+3

Už i nastavený čas se blíží ke konci. Z tohoto utkání s velkou pravděpodobností domácí body nevytěží. Ani si nedokáží vytvořit závěrečný tlak.

90+1

Z levé strany něco mezi centrem a střelou předvedl Demarai Gray. Nic z toho pro domácí nebylo.

90+1

Nastavovat se budou čtyři minuty.

90

Konečně domácí vybojovali míč a dlouhým nákopem se přesunují směrem k bráně Speroniho.

89

Crystal Palace teď plně využívají toho, že hrají přesilovku a nepůjčují domácím míč.

88

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Christian Benteke, přichází Bakary Sako.

87

Hosté zahrávali standardní situaci z levé strany. Zkusili domácí zaskočit rozehrávku na krátko, to se však minulo účinkem.

86

Žlutou kartu dostává Danny Simpson (Leicester City).

85

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Jaïro Riedewald, přichází rid.

84

Další šanci měl vzápětí Benteke. Jeho střelu tečoval Morgan těsně vedle branky Schmeichela. Roh pro hosty.

83

Možná definitivně rozhodnout zápas mohl Andros Townsend, ale jeho dělovka z levé strany byla nepřesná.

82

King hlavičkoval zády k brance a kdyby míč pak neodvrátil Scott Dann, mohl z toho být velký problém pro Speroniho.

0:3

konec (0:2)

Branky: 19. Ch. Benteke (Townsend), 40. Zaha (Ch. Benteke), 90+4. Sako (Loftus-Cheek)

Karty:   52. Ndidi (LEC), 56. Maguire (LEC), 86. Simpson (LEC) – 51. Ch. Benteke (CRP), 67. Schlupp (CRP)   61. Ndidi (LEC)

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:13.

Leicester City: Schmeichel – Simpson, Morgan (C), Maguire, Chilwell – Mahrez, Ndidi, Iborra (77. Okazaki), Albrighton (77. A. King) – Gray – Vardy (85. Ulloa).
Náhradníci: Hamer – Iheanacho, A. King, Dragović, Okazaki, Ulloa, Fuchs.

Crystal Palace FC: Speroni – Kelly, Tomkins, Dann, Schlupp – Townsend, Cabaye (85. Riedewald), McArthur, Loftus-Cheek – Zaha, Ch. Benteke (88. Sako).
Náhradníci: Hennessey – van Aanholt, Čung-Jong, Souaré, Sako, Riedewald, Wan-Bissaka.

Rozhodčí: Atkinson – Kirkup, Holmes