HK Lev Slaný – HK Králův Dvůr

6:2

konec (2:0, 2:2, 2:0)

03.12.2017, 17:00 • Zimní stadion Slaný • Martin Augustin (@ogy_16)

Slánští hokejisté zdolali v důležitém utkání Králův Dvůr 6:2 a drží se tak v kontaktu s příčkami, které zaručují postup do play off. Klíčové momenty zápasu přišly asi v závěru druhé části, v jejíž poslední minutě si Lvi vzali zpět dvoubrankový náskok. Ve třetí třetině si už slánští hokejisté vedení hlídali a slepenými zásahy Martina Sekerka a Patrika Cigánika ho ještě pojistili. Děkuji za pozornost a ze Slaného přeji krásný zbytek večera! (19:11:16)

59:00

Běží už poslední minuta zápasu. Kissova přihrávka neprošla před branku na najíždějícího Cigánika, který celou akci ve středním pásmu rozjížděl.

58:31

Jiří Tuček nepřekonal Matouška z hodně ostrého úhlu. Vhazuje se v útočném pásmu hostí.

57:55

Viděli jsme hned dva projektily Lukáše Kasaly z levé strany kluziště. První prosvištěl kolem branky, druhý pokryl Černý.

56:42

Málem další šance domácích. Puk putoval po ose Ujfaluši – Malát – Sekerka, který se ale dostal mimo střelecký úhel a nakonec byl za brankou tvrdě namáčknut na hrazení. Z ledu se zvedal těžce, ale snad bude v pořádku.

55:32

Slaný právě vstřelilo branku!
A už je to 6:2! Domácí přečíslení vyřešil Martin Malát nahrávkou na PATRIKA CIGÁNIKA, který definitivně rozhoduje o slánské výhře. Asistence: Martin Malát.

54:54

Domácím to ale vadit nemusí! David Kulich nabil MARTINOVI SEKERKOVI a ten se nemýlil. Asistence: Petr Ujfaluši a David Kulich.

54:46

Lukáš Kasala za obránci těsně nedosáhl na přihrávaný kotouč. Jinak by jel sám na brankáře!

54:00

Domácí hráč vyhodil puk šikovně. Tak, že se hrací předmět zastavil v útočném pásmu a Králodvorští tak musejí hrát.

52:18

Krásnou individuální akci předvedl hostující Jiří Tuček! Ten se přes trojici bránících hráčů prokličkoval až před Matouška, ale na kvalitnější zakončení už asi neměl čas, ani síly.

51:31

Domácím se zatím daří držet puk a nepouštět soupeře do tlaku.

50:43

Hostující Mikáska to zkoušela po pravé straně kluziště. Jeho střelu ukryl ve výstroji Matoušek.

49:54

Kubinčák u mantinelu hezky posunul puk na Stanislava Lapáčka. Ten tvrdě pálil z levého kruhu. Černý zacpal mezeru mezi levým betonem a lapačkou.

48:29

Domácí jsou kompletní.

48:05

Teď hosté dokonce zahráli na zakázané uvolnění.

47:56

Hostující tým se zatím nedokázal vrátit do útočného pásma.

47:33

Domácí se osvobodili.

6:2

Branky a nahrávky: 5. Sekerka (Cigánik), 17. Kasala (Kubinčák, Voháňka), 40. Kasala (Lapáček, Ujfaluši), 40. Kubinčák (Frolík), 55. Sekerka (Ujfaluši, Kulich), 56. Cigánik (Malát) – 25. Piovarči (Tuček), 27. Veselý (Vodička)

HK Lev Slaný: Matoušek (Flígr) – Voháňka, Frolík, Kulich, Krégl, David, Patera, Pastier, Kiss – Lapáček, Kubinčák, Novák, Malát, Sekerka, Ujfaluši, Cigánik, Kasala, Vlček, Fiala, Husák.

HK Králův Dvůr: Černý (Krejčí) – Veselý, Klimeš, Landa, Žáček, Novotný, Žemlička – Vodička, Tuček, Veber, Mikáska, Löffelmann, Piovarči, Verner, Šnaidauf, Krásl.

Rozhodčí: Hruška – Kálal, Nevařil

01:09 KDV 2 Löffelman, hákování
04:34 SLN 1:0 Sekerka (Cigánik)
06:25 KDV 2 Klimeš
08:33 KDV 2 Šnaidauf, hákování
09:59 KDV 2 Veselý, krosček
16:37 SLN 2:0 Kasala (Kubinčák, Voháňka)