3:4

po prodl. (0:0, 2:1, 1:2 - 0:1)

03.12.2017, 17:00 • Titan aréna • 25. kolo • Michael Hruška sk

Tipsport: 2.38 4.5 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poprad tak napokon v predĺžení rozhoduje o svojom víťazstve a do tabuľky si pripíše plný bodový zisk. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:34:40)

63:24

Poprad dal gól!
V útočnom pásme sa uvoľnil SAMUEL MLYNAROVIČ a s pokojom prekonáva brankára Košarišťana. Bez asistencií.

63:10

Spoza brány sa krásne uvoľnil Huna, no jeho zakončenie skončilo len na hornej žŕdke Corbeilovej brány. O zápase mohlo byť rozhodnuté.

62:30

Langhammer prekorčuľoval celé klzisko a spoza obrancu vystrelil. Corbeil puk chytá a hra sa prerušuje.

61:45

V rohu klziska napokon puk stratili.

61:32

Do útočného pásma sa dostali prvý krát Liptáci. kombinujú len okolo mantinelov.

60:52

Liptáci sa zatiaľ dobre bránia, ale puk už na hokejkách dlho nemali.

60:30

Hostia sú v útočnom pásme, k strele sa zatiaľ nedostali.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Domáci sa v tretej tretine dostali do vedenia zásluhou Rapáča. V presilovej hre Poprad dokázal vyrovnať na 3:3, keď sa presadil prudkou strelou Buc. nasledovať bude päťminútové predĺženie 3 na 3.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:34

Tabačekov nahodený puk nikto netečoval a ten skončil v rohu klziska.

58:55

Buly vyhrali domáci, ale v strednom pásme puk rýchlo stratili.

58:50

Svitanova strela bola zblokovaná a puk skončil na ochrannej sieti. Vhadzuje sa po pravici Košarišťana.

58:01

Vhadzovať sa bude po ľavici brankára Corbeila. Poprad buly vyhral a puk vyviezol do stredného pásma.

56:34

Uram a Matúš Sukeľ išli 2 na 1. Uram prihrával na Matúša Sukeľa, ale brankár mu stihol puk vypichnúť a k zakončeniu sa nedostal.

56:13

Lichanec sa uvoľnil v útočnom pásme a vystrelil. Triafa len brankára a hra sa prerušuje.