NHL

Washington Capitals – Columbus Blue Jackets

4:3

konec (2:0, 1:2, 1:1)

03.12.2017, 01:00 • Capital One Arena, Washington • Dominik Mihailescu (@DominikMihailes)

Tipsport: 2.45 3.7 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes je to z mé strany vše. Přeji krásný vstup do nedělního rána. (03:45:59)
Jakub Vrána (WSH) 2 střely, 0+0.
Máme za sebou utkání, ve kterém zvítězili domácí hráči velice těsným rozdílem. V 57. minutě totiž ještě zápas zdramatizoval gólem na 3:4, z pohledu Colmbusu, Werenski. Capitals si však hubený, jednogólový náskok udržel a odchází z ledu se třemi body.

59:57

Jones to ještě zkoušel od modré, ale branku vůbec netrefil.

59:19

Washington vyhazuje puk do středního pásma.

59:13

Pokus o vstřelení gólu do prázdné branky končí na zakázaném uvolnění.

58:46

Neuvěřitelné! Už to vypadlo, že Dubois vstřelí vyrovnávací branku, ale kotouč nakonec za brankovou čáru nedoputoval. Jeden z beků domácích jej vyrazil hokejkou pryč.

58:45

Bobrovskij na střídačce!

56:58

56:58 Zach WERENSKI - 4:3

56:58

Columbus právě vstřelil branku!
Ve zmatku před brankářem Holtbym se nejlépe zorientoval ZACH WERENSKI, který vstřelil gól. Gólman domácích vůbec neměl ponětí, kde je kotouč, a tak měl bek Blue Jackets poměrně snadnou práci. Asistence: Pierre-Luc Dubois, Seth Jones.

56:36

Washington poslal nepřesně kotouč a puk míří na zakázané uvolnění.

56:11

Atkinson se dostal do skvělé pozice, ale famózním zákrokem se nyní blýsknul gólman Holtby, který předvedl rychlou lapačku.

56:03

Oshie se hnal sám na gólmana hostů, tan ovšem skvěle vyrazil puk betony.

55:20

Střela Savarda od modré skončila na betonu Holtbyho.

54:05

Aktivnějším celkem je nyní Columbus, ale Holtby si zatím na puk nesáhnul.

52:21

Střela beckhendem od Andersona.

52:06

Nyní se hraje hra hodně nahoru a dolu, ale ani jeden z celků si nedokáže udržet třetinu, ve které by se mohl usadit.

4:3

Branky a nahrávky: 2. Connolly (Eller, Orpik), 3. Chiasson (Niskanen, Smith-Pelly), 40. Ovečkin (Carlson, Bäckström), 42. Kuzněcov (Carlson, Oshie) – 24. Panarin (Dubois), 37. Calvert, 57. Werenski (Dubois, S. Jones)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orpik, Carlson, Orlov, Niskanen, Djoos, Bowey – Ovečkin, Bäckström, T. Wilson – J. Vrána, Kuzněcov, Oshie – Stephenson, Eller, Connolly – Smith-Pelly, Beagle, Chiasson.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, D. Savard, Harrington, Nutivaara – Panarin, Dubois, J. Anderson – Jenner, Dubinsky, N. Foligno – Milano, Wennberg, Atkinson – Motte, Sedlák, Bjorkstrand – Calvert.

01:03 WSH 1:0 Connolly (Eller, Orpik)
02:06 WSH 2:0 Chiasson (Niskanen, Smith-Pelly)
23:51 CBJ 2:1 Panarin (Dubois)
35:12 CBJ 2 Jenner, držení protihráče
36:28 CBJ 2:2 Calvert
39:12 CBJ 2 Jenner, držení protihráče
39:23 WSH 3:2 Ovečkin (Carlson, Bäckström)