HC Frýdek-Místek – HC Stadion Litoměřice

konec (1:1, 2:0, 0:0)

03.12.2017, 15:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • 30. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.9 4.2 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:16:37)
Tři body zůstávají ve Frýdku-Místku. I přes drama v koncovce hosté branku nevstřelili a Frýdecko-místečtí rysi vyhráli 3:1. V 19. minutě Przybyla nahrál puk před bránu, kde byl Tomáš Franek a ránou do pravé šibenice poslal Frýdek-Místek do vedení! Ovšem již po třiceti devíti sekundách bylo vyrovnáno, když Radek Pilař z pravé strany procpal kotouč mezi betony Strmeně. Ve 25. minutě Dan Przybyla vyslal nenápadnou ránu, která nakonec skončila v síti hostů. Ve 37. minutě druhým gólem poslal Przybyla Frýdek-Místek do dvoubrankového vedení, které si už domácí pohlídali.

59:40

Domácí se osvobodili a vyhodili puk do středního pásma.

59:19

Domácí hrají ve čtyřech.

59:09

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jan Zahradníček – 2 min., krosček).

59:09

Nyní se ale domácí hráč provinil faulem.

59:01

Domácí obránce zblokoval střelu hostujícího hráče.

58:44

Oddechový čas pro hosty.

58:25

Strejček dostal puk do domácího pásma, ale ke střele se hosté stále nedostali ani ve hře 6 na 4.

58:06

Litoměřice hrají bez brankáře!

57:39

Hosté jsou v pásmu Frýdku-Místku, ale ke střele se zatím nedostali.

57:21

57:19

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Martin Osmík – 2 min., držení protihráče).

56:55

Martin Osmík se dostal přes střed plochy ke střele, ale Král si sní poradil.

56:19

Marek Růžička dostal puk, ale z bezprostřední blízkosti těsně minul hostující svatyni!

56:03

Pěkná kombinace Frýdku-Místku nakonec neskončila střelou, ale dál drží puk v pásmu hostů.

55:21

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Strejček – 2 min., nedovolené bránění).

55:12

Josef Stříbrný z velké dálky vypálil na domácí bránu, ale Strmeň puk chytil a rychle rozehrál.

3:1

Branky a nahrávky: 19. Franek (Przybyla, Kafka), 25. Przybyla (Kafka, Marek Růžička), 37. Przybyla (Franek, Kafka) – 19. R. Pilař (Hanták)

HC Frýdek-Místek: Strmeň (L. Daneček) – Bartko, Zahradníček (A), Haman, Piegl, Matyáš – Marek Růžička, Pechanec, Bajtek – Kvasnica, Osmík, Harkabus – Klimša (C), Zachar, Kofroň – Franek, Przybyla, Kafka – D. Stránský.

HC Stadion Litoměřice: Král (Klouček) – Buchtela, Smetana (C), Strejček, Jeřábek, Jandus, Jebavý – Bílek (A), J. Veselý, Kusý – Kantner, Kodýtek, Helt – Stříbrný, J. Šimeček, Řehoř – R. Pilař, Hanták, Jirásek.

Rozhodčí: Jakub Koziol, Pavel Obadal – Radim Adamec, Leon Wesley

11:50 LTM 2 Jirásek, nesportovní chování
14:49 FRM 2 Bajtek, sekání
18:03 FRM 1:0 Franek (Przybyla, Kafka)
18:42 LTM 1:1 R. Pilař (Hanták)
24:05 FRM 2:1 Przybyla (Kafka, Marek Růžička)
29:56 FRM 2 Franek, podražení
33:36 FRM 2+10 Bajtek, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Marek Růžička
36:11 FRM 3:1 Przybyla (Franek, Kafka)
39:40 FRM 2 Pechanec, podražení
40:07 LTM 2 J. Veselý, vysoká hůl
52:34 LTM 2 Stříbrný, podražení
55:21 LTM 2 Strejček, nedovolené bránění
57:19 FRM 2 Osmík, držení protihráče
59:09 FRM 2 Zahradníček, krosček