NHL

Carolina Hurricanes – Florida Panthers

3:2

po prodl. (1:0, 0:0, 1:2 - 1:0)

03.12.2017, 02:00 • PNC Arena, Raleigh • Info o změnách stavu (Tomáš Reiner (@ReinyTom))

Tipsport: 2.07 3.89 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v utkání

Radim Vrbata (FLA) 0+0, 2 střely, TOI 14:13 (07:46:17)
Hvězdy utkání

1. Noah Hanifin (CAR) 1+0
2. Jeff Skinner (CAR) 1+0
3. Cam Ward (CAR) 37 zák., 2 góly, 94,9%
Carolina dvakrát v zápase vedla, když se v přesilové hře prosadili v první třetině Elias Lindholm a v polovině závěrečné třetí třetiny po vyrovnávacím gólu Nicka Bjugstada domácí Jeff Skinner. Jenže necelé dvě minuty před koncem vyrovnal Aleksander Barkov a utkání šlo v PNC Areně do prodloužení, které dvě sekundy před koncem rozhodl k radosti domácích fanoušků Noah Hanifin. Konečný výsledek zápasu, ve kterém diváci viděly dvě bitky a hodně trestných minut. Carolina Hurricanes 3 Florida Panthers 2.

64:58

64:58 Noah HANIFIN - 3:2

64:58

Carolina právě vstřelila branku!
NOAH HANIFIN napřáhl v mezikruží těsně před koncem prodloužení ke střele, kterou James Reimer levým betonem senzačně vyrazil, vleže už ale lapačkou zasáhnout nedokázal a obránce Caroliny nad ní v blízkosti pravé tyče bekhendem dorazil puk do brány! Carolina poráží Floridu po prodloužení 3:2! Asistence: Elias Lindholm.

60:01

Carolina dvakrát vedle poté, co využila přesilovou hru, jenže Florida dokázala vždy na jednobrankové manko zareagovat a v PNC Areně nás čeká přídavek v podobě prodloužení 3 na 3. Kdo z koho? Skóre po třetí třetině. Carolina Hurricanes 2 Florida Panthers 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:04

58:04 Aleksander BARKOV - 2:2

58:04

Florida právě vstřelila branku!
Vincent Trocheck napřáhl před vrcholem pravého kruhu pro vhazování od hrazení k táhlé střele zápěstím, která byla před bránou zablokována, čehož dokonale využil ALEKSANDER BARKOV, a krásnou střelou zápěstím pod pravým podpaždím Cama Warda vymetl vzdálenější levý horní roh brány!. Asistence: Vincent Trocheck a Aaron Ekblad.

52:06

Brock McGinn a Alex Petrovic se do sebe pustili a oba dostali dvě minuty za hrubost.

48:17

48:17 Jeff SKINNER - 2:1

48:17

JEFF SKINNER v blízkosti pravé tyče na milimetrovém prostoru předvedl nádhernou stahovačku a nad levým ramenem Jamese Reimera puk zvedl z blízkosti pod horní tyč! Hurricanes podruhé v zápase vedou! Asistence: Derek Ryan.

47:24

Carolina si zahraje přesilovou hru poté, co Aaron Ekblad dostal dvě minuty za hákování.

44:52

44:52 Nick BJUGSTAD - 1:1

44:52

NICK BJUGSTAD předvedl na pravém křídle pěkný oblouk a z téměř nulového úhlu napřáhl ke střele zápěstím, kterou Cam Ward na přední tyči nedokázal zastavit, a puk mu proklouzl do brány! Asistence: Aleksander Barkov a Jonathan Huberdeau.

3:2

Branky a nahrávky: 15. E. Lindholm (Aho, T. Teräväinen), 49. Skinner (D. Ryan), 65. Hanifin (E. Lindholm) – 45. Bjugstad (Barkov, Huberdeau), 59. Barkov (Trocheck, Ekblad)

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Slavin, Faulk (A), Hanifin, Pesce, H. Fleury, T. van Riemsdyk – Aho, J. Staal (C), T. Teräväinen – Jooris, V. Rask, Williams – Skinner (A), D. Ryan, E. Lindholm – Nordström, Krüger, B. McGinn. Hlavní trenér: Bill Peters.

Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Yandle, Ekblad (A), Matheson, McCoshen, Pysyk, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Malgin – J. McGinn, Trocheck (A), Bjugstad – Hunt, McCann, Vrbata – Haley, MacKenzie (C), Sceviour. Hlavní trenér: Bob Boughner.

Rozhodčí: Chris Rooney, Kyle Rehman. Čároví rozhodčí: Darren Gibbs, Brian Mach

Diváci: 14246

1:12 FLA 2 Barkov, vysoká hůl
10:46 FLA 2 Huberdeau, hákování
13:05 FLA 2 Barkov, hákování
14:02 CAR 1:0 E. Lindholm (Aho, T. Teräväinen)