KHL

Dinamo Riga – HC Slovan Bratislava

5:1

konec (3:0, 2:1, 0:0)

03.12.2017, 16:00 • Arena Riga, Riga (kapacita: 10 300 míst) • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 2.45 4.0 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:58

Při zakončení byl navíc nejproduktivnější hráč Rigy zahákován Řepíkem a domácí tak mají minutu a 13 sekund hry 5 na 3!

56:12

Šťastný sice není s trestem spokojen, ale dvě minuty za nedovolené bránění dostane stejně.

54:07

Dlouho hráli hosté v signalizované výhodě. Jerofejevs zahákoval najíždějícího Řepíka k domácí brance a je tak vyloučen. Slovan tak může tímto teoreticky ještě zdramatizovat utkání.

48:46

Byl to Meszároš, kdo nasadil polostoličku na Bičevskise a je vyloučen za podražení.

48:10

Tresty jsou rozdány následovně: Razgals z Rigy dostal 2+2 minuty za hrubost stejně jako jeho sok Ebert, dvířka na trestnou hostí byla dlouho otevřená, rozhodčí dlouho žadonili o Ebertovu helmu, což se jim po minutě povedlo, hraje se 5 na 5.

45:45

Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Zach Boychuk – 2 min., sekání).

41:30

Réway u domácích střídaček podrazil Stolleryho a je tak vyloučen. Nedaří se nedaří Slovanu...

39:11

Viedenský je vyloučen za sekání a domácí tak mají možnost vsítit třetí gól z přesilovky.

26:43

Batna po přerušení hry sundal Boychuka zápasnickým chvatem a je vyloučen. Marně reklamuje domácí trenér loket, kterým se Boychuk po domácím obránci ohnal.

21:44

Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Nerijus Ališauskas – 2 min., nedovolené bránění).

19:25

Po přerušení zbytečně Bičevskis klepl Štěpánka přes lapačku a je vyloučen.

12:33

Šťastný usedne k Viedenskému, ve středním pásmu podsekl Skvorcovse a Riga má přes půl minuty přesilovku 5 na 3!

11:11

Viedenský podrazil Bukartse za vlastní brankou a je vyloučen za dvě minuty. S trestem ale nesouhlasí a ukazuje, že Bukarts pádu přidal.

04:39

Trestaným byl útočník Boychuk. který dostává dvě minuty za faul kolenem ve středním pásmu.

5:1

Branky a nahrávky: 6. Galvinš (M. Redlihs, Indrašis), 14. Indrašis (Darzinš), 16. Darzinš (Indrašis, Galvinš), 37. Zile (Bičevskis), 38. Indrašis (M. Redlihs) – 35. Meszároš (Řepík)

Dinamo Riga: Kalninš (Armalis) – Stollery, Jerofejevs, Pujacs (A), Galvinš, Ališauskas, Zile, Svars – Darzinš, M. Redlihs, Indrašis (C) – Skvorcovs, Žerděv, McMillan – Batna, Razgals, Pavlovs – Gegeris, Rihards Bukarts, Bičevskis – Lipsbergs.

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Kožiak) – Ebert, Sersen (A), Meszároš (C), Bačík, Barker, Després, T. Voráček – Šerbatov, Skalický, A. Šťastný – Řepík, Viedenský, Kašpar (A) – Co. Genoway, Boychuk, Réway – Buchtele, Sádecký, Hrnka.

Rozhodčí: Vasilyev, Ovchninnikov – Sadovnikov, Sazonov