3:5

konec (2:1, 0:3, 1:1)

26.11.2017, 13:30 • Gascontrol Aréna, Havířov • 2 • O umístění • Tomáš Vlček

Ode mne je to pro dnešek z Havířova definitivně vše, napočtenou u dalších onlajnů. (15:41:09)
Ve třetí třetině už neměl zápas takové tempo. Hosté nejprve navýšili své vedení a i když AZ ještě snížil, na výhře Pirátů to nic nezměnilo.

59:47

Pavelkova tečovaná střela vystrašila Skokana, ale míří těsně mimo.

59:14

Domácí dostávají k dispozici přesilovku.Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Štochl – 2 min., hrubost).

58:37

Havířov právě vstřelil branku!
Domácí ještě snižují. JAN ŽÍDEK po samostatné akci propálil z úhlu gólmana a je to 3:5. Bez asistence.

58:34

Oba týmy v plném počtu.

58:18

Janeček se šikovně prosmýkl přes obránce, ale Skokan hosty podržel.

57:05

Ferbas si nyní dal málem vlastní gól, Skokan na poslední chvíli puk betonem vytěsnil.

56:34

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Thiel – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Prokop – 2 min., hrubost).

56:34

V rohu havířovské třetiny sledujeme pranici Thiela s Prokopem. Na body by asi vyhrál domácí borec.

55:58

Ouřadovu střeleu Štipčák vyrazil špičkou betonu před brankoviště a měl velké štěstí, že Vjačkova dorážka šla těsně mimo.

55:00

Buly na havířovské modré.

54:40

Pech našlápl na pravém křídle, svou následnou střelu namířil mimo havířovskou branku.

53:57

Rudy nahodil puk obloučkem ze středního pásma až k Štipčákovi. Hra přerušena.

53:03

Grygar vyvezl puk a hned za modrou napřáhl ke střele. Puk končí ve Skokanově lapačce.

3:5

Branky a nahrávky: 10. Juhász (Tomeček), 15. Bambula (Thiel), 59. Žídek – 9. Gut (Jarý, Zeman), 25. Lobodowski, 26. Gut (Ouřada, Černý), 37. Gut (Zeman), 50. Černý (Gut, Ouřada)

AZ Havířov: Štipčák (Dufek) – Uhlíř, Thiel, Máca, Ševěček, Pavelek, Grygar – Bambula, Bochnak, Hilšer, Juhász, Janeček, Revaj, Cienciala, Žídek, Tomeček, Dufek, Pindel

Piráti Chomutov: Skokan (Šilhan) – Rudy, Ferbas, Zeman, Beneš, Váchal, Jarý, Štochl – Černý, Vjačka, Prokop, Jaroš, Benda, Lobodowski, Mežnar, Hradecký, Gutt, Pech, Ouřada, Brandner.

Rozhodčí: Velčovský – Wesley, Pospíšil

06:46 HAV 2 Žídek, hákování
08:28 CHM 0:1 Gut (Jarý, Zeman)
09:46 HAV 1:1 Juhász (Tomeček)
14:31 HAV 2:1 Bambula (Thiel)
18:10 CHM 2 Štochl, podražení