26.11.2017, 02:00 • Gila River Arena, Glendale • Tomáš Reiner

Tipsport: 2.68 3.78 2.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marek Langhamer (ARI) 10 zák., 0 gólů, 100,0%
Tomáš Nosek (VGK) 1+0, 3 střely, TOI 12:04 (05:11:30)
Hvězdy utkání

1. Jonathan Marchessault (VGK) 1+2
2. Brendan Perlini (ARI) 1+0
3. Malcolm Subban (VGK) 24 zák., 2 góly, 92,3%
Statistiky: Střely na bránu: 26-28; Zablokované střely: 13-23; Vhazování: 46%-54%; Hity: 16-11; Přesilové hry: 0/5-1/5; Trestné minuty: 10-10.
Vegas po bezbrankové první třetině vstřelilo ve druhé části tři góly během 1 minuty a 42 sekund. Gólovou smršť odstartoval gól Tomáš Noska, po kterém se prosadil William Karlsson a Erik Haula. Arizona vstoupila do závěrečné části s plánem co nejdříve vstřelit gól, což se podařilo, když se prosadil Oliver Ekman-Larsson, na jehož branku navázal po nádherné stahovačce Brendan Perlini a by to to pouze o gól. Coyotes už se ale vyrovnat nepodařilo a výhru Golden Knights pečetil střelou do prázdné brány Jonathan Marchessault. Střídající český brankář Marek Langhamer, který naskočil do hry v polovině utkání, udržel čisté konto. Konečný výsledek krásného zápasu. Arizona Coyotes 2 Vegas Golden Knights 4.

59:58

59:58 Jonathan MARCHESSAULT - 2:4

59:58

Golden Knights právě vstřelili branku!
JONATHAN MARCHESSAULT si na pravém křídle najel na volný puk a od hrazení ho poslal do prázdné brány! V Gila River Areně je hotovo! Asistence: William Karlsson a Reilly Smith.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:37

Derek Stepan na pravém křídle tvrdě vypálil od hrazení a Malcolm Subban jeho ránu na přední tyči vyrazil.

57:56

Marek Langhamer naskočil na střídačku a Coyotes to zkouší ve hře bez brankáře!

56:21

Coyotes přečkali dlouhé čtyřminutové oslabení a na řadu přichází krátká komerční přestávka.

55:42

James Neal na vrcholu levého kruhu napřáhl k prudké střele, která minula bližší levý horní roh brány.

54:33

Reilly Smith se v blízkosti levé tyče dostal do zakončení, jeho bekhend ale minul bránu Arizony.

53:44

Colin Miller na vrcholu pravého kruhu napřáhl k prudké střele s příklepem, kterou Marek Langhamer podržel.

52:21

Jason Demers dostal dvě plus dvě minuty a Vegas má ideální šanci rozhodnout dnešní duel.

51:17

Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká komerční přestávka. Dokáží Coyotes smazat tříbrankové manko?

50:35

50:35 Brendan PERLINI - 2:3

50:35

Arizona právě vstřelila branku!
BRENDAN PERLINI se po nádherné stahovačce mezi dvěma protihráči protáhl k pravé tyči, kde si hodil puk rychle z bekhendu na forhend a rychlou střelou zápěstím zamířil z blízkosti do levého horního rohu brány! Rodí se velký obrat? 2:3! Asistence: Derek Stepan a Max Domi.

2:4

Branky a nahrávky: 41. Ekman-Larsson (Stepan), 51. Perlini (Stepan, Domi) – 28. Nosek, 28. W. Karlsson (Marchessault), 30. Haula (Marchessault, Theodore), 60. Marchessault (W. Karlsson, R. Smith)

Arizona Coyotes: Wedgewood (30. Langhamer) – Ekman-Larsson (A), Demers, Goligoski, Hjalmarsson (A), Connauton, L. Schenn – Perlini, Stepan, Rieder – Keller, Richardson (A), Fischer – Domi, Dvorak, Duclair – Martinook, Cousins, Rinaldo. Hlavní trenér: Rick Tocchet.

Vegas Golden Knights: M. Subban (Lagacé) – McNabb (A), Schmidt, Theodore, Engelland (A), C. Miller, Hunt – Neal, Haula, O. Lindberg – R. Smith, W. Karlsson, Marchessault – Tuch, Eakin (A), Leipsic – Nosek, Bellemare, Carrier. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Trevor Hanson. Čároví: Shane Heyer, Scott Cherrey

Diváci: 13226

08:02 VEG 2 McNabb, hákování
13:21 VEG 2 Engelland, nedovolené bránění
16:39 ARI 2 Rinaldo, držení protihráče
24:28 ARI 2 Keller, vysoká hůl