26.11.2017, 10:10 • Gascontrol Aréna, Havířov • 8. kolo • Tomáš Vlček

Ode mne je to pro dnešek ze sledgehokeje vše. Za necelé dvě hodiny ale bude v havířovské Gascontrol aréně k vidění extraliga staršího dorostu mezi AZetem a Chomutovem. Prostřednictvím online přenosu tak můžete zůstat s hokejovým děním v Havířově v kontaktu i nadále. (11:33:00)
Nejlepší hráči utkání:

Studénka: Martin Kudela
Zlín. Marián Ligda
Hosté potvrdili roli favorita. Ve třetí třetině přidali další dvě branky a vyhráli nad Studénkou jednoznačně 6:0.
O převaze hostujícího týmu svědčí i poměr střel 22:1.

44:58

Domácí gólman rozhrál přesně na hůl Joppy, ale jeho střelu do odkryté branky vyrazil na čáře Kudela Vladimír.

44:50

Buly ve středním pásmu.

44:36

Hosté hrají dvojnásobnou přesilovku, Šafránek se tlačil do zakončení, ale neuspěl.

44:22

Vyloučení v týmu HC Sledge Studénka (Fojtík – 10 min., nedovolené bránění).

44:07

Šafránek si vybrusil z rohu na kruh a zakončil střelou těsně mimo.

43:38

Vyloučení v týmu HC Sledge Studénka (Kudrna – 2 min, Téčko).

42:30

Zlín právě vstřelil branku!
ZDENĚK HÁBL se dostal k puku na levém kruhu a přesnou střelou do vzdálenější šibenice zvyšuje na 6:0 pro Zlín.

41:55

Rychlý přechod do útočného pásma předvedli nyní hosté, ale šance z toho nakonec nebyla.

41:20

Kudrna trefuje z otočky tyč hostující branky!

40:06

Hosté přesilovku bleskově využívají. PAVEL JULINA se dostal ke střele z mezukruží a puk se po teči bránícího hráče dostal do branky.

39:58

Vyloučení v týmu HC Sledge Studénka (Kudrna – 10 min., držení protihráče).

39:36

Háblova střela z levého kruhu těsně mimo.

38:48

Boj o puk ve středním pásmu.

36:53

Hábl se dostal ke střele hned po buly v útočné třetině, Kudela v leže zachránil.

35:35

Buly před Kudelou.

0:6

Branky a nahrávky: 17. Joppa, 23. Julina (Šafránek), 28. D., 30. Ligda, 41. Julina, 43. Hábl

HC Sledge Studénka: Kudela M. – Flis, Fojtík, Mlčák, Kudrna, Kudela V., Chodurek, Murawski.

SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina, Šafránek, Hábl Z., Turic, Ligda, Hábl D., Joppa, Rauš.

16:54 ZLS 0:1 Joppa
22:15 ZLS 0:2 Julina (Šafránek)
27:17 ZLS 0:3 D.
29:42 ZLS 0:4 Ligda
39:58 STS 2 Kudrna, držení protihráče
40:06 ZLS 0:5 Julina