Tipos Extraliga (SR)

HC MIKRON Nové Zámky – HC MONACObet Banská Bystrica

2:1

po prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)

26.11.2017, 16:00 • Zimný štadión, Nové Zámky • 23. kolo • Matej Kubove (@Matej Kubove) sk

Tipsport: 5.26 6.4 1.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V Nových Zámkoch muselo rozhodnúť až predĺženie, pretože po riadnej hracej dobe bol stav vyrovnaný 1:1. Tridsaťpäť sekúnd pred koncom stretnutia to zobral na seba Eduard Šimun a z protiútoku presnou strelou rozhodol. (18:37:09)

64:25

HC Nové Zámky dali gól!

Asselin prišiel o puk v útočnej tretine, takže domáci ho potiahli smerom dopredu. Bola to situácia dvoch proti jednému, pri ktorej EDUARD ŠIMUN vystrelil sám a trafil presne k žrdi brány Jana Lukáša.

64:01

Začala sa posledná minúta predĺženia.

63:37

Marek Bartánus vystrelil dosť prudko od mantinelu, kde ho našiel Bubela. Projektil ex-Košičana nesmeroval medzi tri žrde.

63:16

Rozbehnutý Hohmann nemal podporu spoluhráčov, aj s pukom sa preto vrátil do vlastného obraného pásma.

62:55

Lunter zabojoval v strednom pásme a získal puk, krátko na to oň aj prišiel. Nové Zámky prešli dopredu, kde ho späť získal Kubka.

62:01

Novák našiel pred prázdnou časťou brány Novotného, tomu puk od korčule ušiel z dobrej pozície. Chvíľu na to strieľal práve Novák, len do lapačky Lukáša.

61:46

Vzápätí na mantinel nepríjemne narazil Lantoši. Ten musel náraz trochu rozchodiť, ale bude v poriadku.

61:46

Róbert Varga v ďalšej veľkej príležitosti, pretože sa ocitol sám pred brankárom Lukášom. V poslednej chvíli mu do zakončenia spadol Eric Faille.

61:07

Škoda vystrelil len do obrancu súpera, avšak puk sa odrazil na hokejku Plašila, ktorý bol sám pred Lukášom, no ten jeho pokus vytesnil.

60:44

Zakázané uvoľnenie Banskej Bystrice.

60:30

Milan Hruška poslal poriadnu bombu od modrej čiary, ktorá priestor brány tesne minula. Jan Lukáš zasahovať nemusel.

60:27

Hostia v plnom počte.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Nové Zámky budú hrať v úvode predĺženia ešte 27 sekúnd presilovú hru vo formáte 4 proti 3, takže je tu šanca na rýchle rozhodnutie stretnutia.
V poslednej tretine sa nestalo v podstate nič, pretože sme nevideli, možno až na jednu výnimku, žiadnu veľkú vyloženú šancu. Úvodných jedenásť minút riadneho hracieho času sa navyše odohralo za dvanásť minút a len s jedným prerušením, takže aspoň to bolo rýchle. Uvidíme teda, či sa rozhodne v predĺžení, alebo dôjde až na nájazdy.