SKV Sharks Karlovy Vary – HC Litvínov (sledge)

2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0)

26.11.2017, 13:00 • Zimní stadion Ostrov. • 8. kolo • Jan Chlubna

V poslední třetině přidal Karel Wágner pojistku a Karlovy Vary tak porážejí Litvínov 2:0. V brance hostů zazářil Ota Kokeny, ale ani jeho výborný výkon na první body v sezóně nestačil. Z Ostrova je to pro dnešek vše, pěkný zbytek neděle! (14:51:05)

43:58

Litvínov v plném počtu.

43:40

Záluský vyhodil.

43:07

Wágner obdržel krosovou přihrávku přes celé pásmo, udělal pár temp a razantně vystřelil do připraveného Kokenyho.

42:21

Michalčín krásně nahrál volnému Schneiderovi, jehož rána možná škrtla o tyčku. Každopádně šla vedle a Litvínov se osvobodil.

41:58

Bergerova střela do Kokenyho lapačky přerušila karlovarskou výhodu. Radek Žižka je potrestán dvěma minutami za držení, i když plamenně diskutuje s hlavním rozhodčím.

41:39

Michalčín a Kovářík operovali před brankou Litvínova.

41:04

Očenášek nahodil od modré čáry a Mach si připsal vyrážečkou zákrok. Patrně druhý v zápase.

39:35

Bergerova navštívenka od modré čáry přistála v Kokenyho lapačce.

38:55

Zakázané uvolnění Litvínova.

38:30

Sharks vytrvale útočí, Litvínov vytrvale brání. Delší dobu už ale nikdo z domácích nevystřelil.

37:30

Hosté se po dlouhé době vydali na výlet k Machovi, jehož však neohrozili.

35:36

Lukáš Karafiát zastavil ještě na modré čáře hrozící přečíslení Litvínova.

34:25

Obléhání branky hostů pokračuje, v další šanci mezi kruhy neuspěl Karafiát.

34:00

Opět Kokeny a jeho lapačka, tentokrát proti Bergerovi. Brankář Litvínova je jednoznačně nejvytíženějším mužem zápasu.