konec (1:1, 0:1, 3:0)

26.11.2017, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • 23. kolo • Števo Lasab sk

Tipsport: 1.78 4.7 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Príjemný večer a Ďakujem za Vašu pozornosť. (19:25:05)
HKM v poslednej tretine naozaj zabral naplno a pokračoval vo svojom tlaku z druhej tretiny. Domáci dvoma zlepenými gólmi v priebehu jednej minúty zápas otočil a do prázdnej brány zpečatil skóre Tim Coffman.

59:41

A zase sa do nej vracia, nakoľko vhadzovať sa bude na útočnej modrej čiare.

59:35

Corbeil opäť odvolaný z brány.

59:05

Zvolen dal gól!
Poprad stratil puk. Petr Obdržálek oblúčikom ho vzduchom poslal na krídlo T.J.COFFMANOVI a ten sa už do prázdnej brány nemýlil. Rozhodnuté 4:2.

Asistovali: Petr Obdržálek a Oscar Steén.

58:13

Poprad síce buly vyhral ale McDowwelovi puk ušiel.

58:08

Poprad odvolal Corbeila z bránky, vhadzuje sa totiž pred Šimkom.

57:56

Pri Popradčanoch teraz stále všetci Svätí. Obrovská hrúbka McDowwela, ale Michalovi Chovanovi chýbali k vypichnutiu puku doslova len centimetre. Inak by šiel úplne sám na Corbeila.

56:52

Poprad veľmi dlho váha z rozohrávkou za vlastnou bránou, ale napokon im kombinácia do pásma vyšla.

55:49

Opäť pekná kombinácia Zvolena a strela Chovana z otočky. Rovno však namierila do betónu brankára hostí.

55:16

Zvolenu teraz síce nevyšla útočná kombinácia, ale majú puk vo svojej moci a Poprad tak veľmi do hry nepúšťajú.

54:02

Minútky pomaly Popradu ubiehajú a zatiaľ ich žiadny tlak neprichádza. Hrá sa najmä v strednom pásme a v pásme Popradu.

53:04

Zvolen pridáva ďalšie dve šance, najprv Obdržálek z bezprostrednej blízkosti trafil iba do Corbeila a hneď na to zamestnal kanaďana aj Steén.