Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HK 32 Liptovský Mikuláš

2:1

konec (1:0, 0:0, 1:1)

29.10.2017, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 16. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.75 4.6 3.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:12

54:12 VARTOVNÍK - 2:1

54:12

Poprad dal gól!
Kamzíkom to po niekoľkých nepremenených tutovkách konečne padlo! Prihrávku od Bondru si pred bránkoviskom spracoval LUKÁŠ VARTOVNÍK a z prvej trafil do odkrytej časti brány.
Asistovali mu Dávid Bondra a Jindřich Abdul.

50:53

Presilovka pre Mikuláš. Dávid Bondra dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

50:26

A domáci mali potom skvelú príležitosť. Lukáš Vartovník strieľal príklepom bez prípravy z pravého kruhu a opečiatkoval brvno!

46:27

46:27 LUŽA - 1:1

46:27

Liptovský Mikuláš dal gól!
Liptáci strieľajú vyrovnávajúci gól! K puku sa na modrej čiare dostal PATRIK LUŽA, ktorého delovka bola ešte tečovaná domácim hráčom a Ivanov následne už puk nezachytil!
Asistencie: Martin Kriška, Marek Uram.

45:51

Tak Poprad zahodil ďalšiu príležitosť. Bondra šikovnou prihrávkou našiel pred bránkou Lukáša Vartovníka, ktorý už zakončoval do odkrytej bránky, no tesne sa netrafil!

33:12

Popradčania získavajú presilovku. Matúš Sukeľ dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

32:11

Devečka perfektnou prihrávkou z otočky našiel na pravom kruhu Gabriela Spilara, ktorý si to namieril priamo na bránku. Blafákom však Ivanova veľmi nerozhodil, popradský gólman puk zastavil betónom.

27:59

Aleš Ježek a Andrej Laco sú vylúčení. Obaja dostávajú 2+2 za hrubosť a 10 minút za zhodenie rukavíc. Pokračuje sa v hre piatich proti piatim.

25:28

Tak teraz mali Liptáci znovu na mále. Pred bránou vznikla tlačenica, Bondra si vybral Šitikova z druhej vlny, ktorý skúšal hradbu tiel prestreliť spomedzi kruhov, no nepodarilo sa.

23:33

Tak toto bola tutovka, aká sa často nevidí! König vypálil od modrej, Košarišťan jeho strelu vyrazil. Heizer získal puk, pekne si premiešal a už išiel puk zasunúť do bránky, no vtedy tam Košarišťan prekrásne nastrčil svoju hokejku a poľahky vypichol puk!

22:28

Poprad asi trikrát po sebe z blízkosti vystrelil na bránku. Liptáci potom zasiahli rázne, Branislav Rapáč dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

20:30

Hneď na úvod druhej tretiny presilovka pre Mikuláš. Juraj Majdan dostáva 2+10 minút za úder hlavy a krku.

13:24

Presilovka pre domáci celok. Marek Pacalaj dostáva dve minúty za krosček.

13:06

13:06 VARTOVNÍK - 1:0

13:06

Domáci sa dostávajú do vedenia. Abdul potiahol puk do útočného pásma, prenechal ho na ľavom kruhu pri mantineli Bondrovi. Ten skúsil vystreliť aj z tejto ťažšej pozície. Puk sa odrazil od betónu na hokejku LUKÁŠA VARTOVNÍKA, ktorý s problémami, no predsa zasiahol puk do brány!
Asistencie: Dávid Bondra, Jindřich Abdul.

07:38

Šikovná kombinácia domácich. Svitana krížom vzduchom prihral Königovi, ktorý už mohol páliť, no prihral pred bránku úplne osamotenému Samuelovi Mlynarovičovi. Ten mal pred sebou ležiaceho Košarišťana a puk v ideálnej pozícii trafil iba do bočnej siete!

07:04

Presilovka pre HK Poprad. Lukáš Paukovček dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

06:01

Obrovská šanca pre domácich! Lichanec perfektnou prihrávkou od mantinelu našiel pred bránkoviskom Matúša Paločka, ktorý ešte stihol namieriť a svoju strelu poslal priamo do brvna!

2:1

Branky a nahrávky: 14. Vartovník (Bondra, Abdul), 55. Vartovník (Bondra, Abdul) – 47. Luža (Kriška, Uram)

HK Poprad: Ivanov (Corbeil) – Ježek, Davydov, Fabian (C), König, McDowell, Dinda, Krempaský, Jáchym – Šitikov, Heizer, Majdan – Štrauch, Mlynarovič (A), Svitana (A) – Bondra, Vartovník, Abdul – Paločko ml., Lichanec, Paločko

HK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan (Hollý) – Luža, Nádašdi, Suchý (A), Nemec, Moravčík, Tabaček (C), Pacalaj, Devečka – Uram, M. Sukeľ, Kriška (A) – Ru. Huna, Paukovček, B. Rapáč – Števuliak, Langhammer, Spilar – J. Sukeľ, Piatka, Laco

Rozhodčí: J. Konc, Štefik – Jobbágy, Bogdaň

Diváci: 1 246

07:04 LMI 2 Paukovček, vysoká hůl
13:06 POP 1:0 Vartovník (Bondra, Abdul)
13:24 LMI 2 Pacalaj, krosček