29.10.2017, 01:00 • Bell Centre, Montreal • Veronika Loudová

Tipsport: 2.09 3.84 3.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3. Rick Nash – (NYR) – 1 + 1 (03:00:00)
Československá stopa
Ondřej Pavelec (NYR) – 38 zákroků, 88.4% úspěšnost.
Tomáš Plekanec (MTL) – 0+0, 3 střely, čas na ledě: 17:28.
Montreal vydřel výhru 5:4 nad Rangers a připisují si 3. výhru! Rangers tak prohráli i 3. venkovní zápas v tomto ročníku. Ve třetí třetině jsme viděli 3 góly. Ve 43. minutě se trefil Zibanejad a a ve 47. vyrovnal skóre střelou do Tomáše Plekance Skjei. Vyrovnaný stav vydržel pouze 3 minuty, když Danault dorazil kotouč za záda Pavelce a připsal ti tak vítězný gól!

59:50

Icing pro Rangers!

59:40

Zuccarellova střela minula branku a puk vyletěl po mantinelu až k brance Pavelce!

59:23

Weber v kleče vyhodil kotouč ven!

59:06

Další zakázané uvolnění pro Canadiens.

58:59

Zuccarello nedokázal trefit žabičku na druhé tyči!

58:30

Icing pro Habs.

58:23

Oddechový čas pro hosty.

58:10

Rangers ve třetině soupeře s pukem a zkouší to v 6ti!

57:40

Hra byla zastavena a bude se vhazovat ve třetině Habs.

57:06

A další skvělý zákrok českého gólmana, který drží šance Rangers, tentokrát se stihl přesunout proti střele Mitchella zprvní!

56:42

56:42

56:42

Mitchell se dostal do samostatného úniku, ale nepřekonal Pavelce!

56:20

Davidson odpaluje kotouč k Pavelcovi.

55:40

Plekanec vyvezl kotouč a za chvílku začne přesilovka hostů.

55:13

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Andrew Shaw – 2 min., vysoká hůl).

5:4

Branky a nahrávky: 8. Byron (Drouin), 12. Galchenyuk (Gallagher, Danault), 14. Danault (A. Shaw, S. Weber), 35. Pacioretty (S. Weber, Danault), 50. Danault (Davidson, A. Shaw) – 23. Bučněvič (Shattenkirk), 33. Rick Nash (J. T. Miller, Zibanejad), 43. Zibanejad (McDonagh, Rick Nash), 47. Skjei (Shattenkirk, Desharnais)

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Mete, S. Weber, Davidson, Petry, Alzner, Jo. Benn – Lehkonen, Drouin, Byron – Pacioretty, Danault, A. Shaw – Hudon, Plekanec, Gallagher – Galchenyuk, McCarron, T. Mitchell.

New York Rangers: Pavelec (H. Lundqvist) – McDonagh, Br. Smith, M. Staal, Shattenkirk, Skjei, Holden – Rick Nash, Zibanejad, J. T. Miller – Kreider, Desharnais, Zuccarello – Vesey, K. Hayes, Fast – Grabner, Nieves, Bučněvič.

Rozhodčí: Nicholson, StLaurent – Barton, Berg

Diváci: 21 302

07:51 MTL 1:0 Byron (Drouin)
09:52 NYR 2 Zuccarello, sekání
11:09 MTL 2:0 Galchenyuk (Gallagher, Danault)
13:15 MTL 3:0 Danault (A. Shaw, S. Weber)