Matěj Stránský (CER) 0+0, 2 střely, čas na ledě 11:01

Alexander Salák (SIB) – náhradní brankář

Hity: 24 – 9
Přesilová hra: 0/3 – 0/4
Trestné minuty: 10 – 8
Čas strávený v útočném pásmu: 16:36 – 11:29
Je konec! Hokejisté Novosibirsku vítězí na ledě Čerepovce těsně 2:1. Jejich vítězství se zrodilo v první třetině, ve které se prosadili dvakrát během 2 minut a 15 vteřin! Nejprve se prosadil Igor Levickij, poté pak Alexander Bergström. Domácí poté byli v závěrečné periodě jasně lepším týmem, podařilo se jim však vstřelit pouze jednu branku.

59:52

Kotouč ale nyní míří do střední zóny.

59:43

Domácí vyhrávají buly.

59:41

Devatenáct vteřin do konce! Důležité vhazování po pravé ruce Alexeje Krasikova. Branka domácích samozřejmě prázdná.

59:41

Oddechový čas pro domácí.

59:41

Hráči Čerepovce si možná až moc přihrávají a dávají přednost. Nyní zkoušel štěstí od modré Kornějev, netrefil ale branku. Krasikov si pak následně sebral puk do lapačky.

59:03

Hudáček startuje na střídačku, Severstal to tak zkusí v šesti!

58:38

Střela Kudaka z levé strany zblokována.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:32

O touš bojuje v rohu v obranném pásmu domácích hned několik hráčů.

57:14

56:50

Jenže domácím se daří vyhodit. Do konce trestu Vovčenka již mnoho času nezbývá.

56:35

Až nyní se Novosibirsk usazuje v útočné třetině.

1:2

Branky a nahrávky: 43. Bumagin (Jašin, Kagarlickij) – 14. Levickij (Zackrisson, Naumov), 16. Bergström (Sigarjov)

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Kornějev, Jevsejenkov, Verjovkin, V. Vasiljev, Masuhr, Višněvskij, Kudako, Chabarov – Kagarlickij (C), Jašin, Bumagin – Rybin (A), Trubačjov (A), Vovčenko – Stránský, Zemčenko, Mons – Monachov, Karlin, Ščerbina.

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (Salák) – Jermakov, Demidov, D. Lukin, K. Alexejev (A), K. Vorobjov, Vereščagin, Naumov – Bergström, Zackrisson (A), Sigarjov – Koňkov (C), Osnovin, Enlund – Levickij, J. Bodrov, Sopin – Arťomov, Šarov, Pervušin.

Rozhodčí: Alexandr Sergejev, Anton Lavrentjev – Pavel Badyl, Dmitrij Šadrin

Diváci: 4 200

10:54 CER 2 Kornějev, hákování
13:16 SIB 0:1 Levickij (Zackrisson, Naumov)
15:31 SIB 0:2 Bergström (Sigarjov)
17:29 CER 2 Ščerbina, hrubost