29.10.2017, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.29 3.78 2.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (03:45:19)
Československá stopa v utkání
Jaroslav Halák (NYI)
60 minut, 28 zákroků, 2 góly, 93,3%.
1. John Tavares (NYI) 3+0
2. Jordan Eberle (NYI) 2+1
3. Filip Forsberg (NSH) 1+0.
Střely na branku: 30 – 23 (6:7, 12:11, 12:5).
Co do počtu střel na branku Nashville ve třetí třetině vyhrál 12:5. Na mnohem podstatnější góly však vyhráli hosté 3:1 a navýšili svůj náskok ze druhé třetiny na konečných 6:2! Pro Predátory to byl frustrující večer, ve kterém rozhodně nebyli horší, ale partě okolo Tavarese a Eberleho dnes zkrátka vyšlo vše, na co sáhla. Nejdůležitější pak byly vteřiny, které orámovaly druhou přestávku – půl minuty před odchodem do šaten skóroval Eberle, aby 12 sekund po návratu udeřil i třígólový Tavares.

59:57

Vyloučení v týmu Nashville Predators (P. K. Subban – 2 min., držení protihráče).

59:20

Sissons se natáhl po kotouči a přistrčil ho Åbergovi, který přízemní střelou Haláka nepřekonal. Na druhé straně zaváhal Weber, ale jeho obrovskou chybu v pozici posledního hráče napravil Saros, který nadvakrát vychytal Beauvilliera!

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:22

Čistý hit Subbana na Eberleho rozčílil Nelsona, který si to s ním chtěl rozdat v pěstním souboji. Do této strkanice se ale vložilo několik dalších hráčů ana trestnou lavici nakonec míří za hrubost Nelson a Watson.

57:38

Poněkolikáté došlo k hostujícímu přečíslení dvou na jednoho. Nelson měl k sobě Beauvilliera, ale rozhodl se sám vystřelit bekhendem a trefil bližší spojnici tyče a břevna!

56:48

Josiho bekhendová střela nebyla přesná. Predators jsou ve třetí třetině paradoxně střelecky mnohem aktivnější, nicméně z efektivity dostávají tvrdou lekci.

56:25

Weberovi při zpracování Åbergovy diagonální přihrávky přeskočil puk hokejku, i tak ale udržel útočné pásmo ve prospěch Nashvillu.

55:25

Forsberg chtěl vyšperkovat domácí akci zpětnou přihrávkou na Fialu, který s touto variantou ale nepočítal a už byl na cestě mimo prostor mezi kruhy.

54:46

Bitetto z úhlu nepřekvapil Haláka, kterému pravděpodobně pomohl zásah Boychuka.

54:03

Zakázané uvolnění Islanders darovalo domácímu týmu vhazování v útočném pásmu. Na něm ale uspěl Barzal a hosté se osvobodili.

53:57

53:57 Craig SMITH - 2:6

53:57

Nashville právě vstřelil branku!
Tak přeci jenom i Predátoři skórují v početní výhodě a korigují nepříznivé skóre. Halák měl za brankou problémy s rozehrávkou a puk ukořistili domácí. Sissons jej po prknech poslal směrem k modré čáře na Ekholma, po jehož pasu se ujala střela z pravého kruhu v podání CRAIGA SMITHE. Asistence: Mattias Ekholm, Colton Sissons.

53:24

Subban s Josim i za nepříznivého stavu pálí ze všech pozic. V tomto případě to zkoušel švýcarský obránce, ale Halák si znovu poradil.

2:6

Branky a nahrávky: 24. F. Forsberg (Fiala, Ekholm), 54. C. Smith (Ekholm, Sissons) – 5. Eberle (Pulock, Beauvillier), 30. B. Nelson (Beauvillier, B. Nelson), 40. Eberle (Barzal, B. Nelson), 41. Tavares (Lee), 43. Tavares (Lee, Eberle), 48. Tavares (Leddy, Jo. Bailey)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi, P. K. Subban (C), Ekholm, Y. Weber (A), Bitetto, Jemelin – Arvidsson (A), Johansen, F. Forsberg – Åberg, Järnkrok, Hartnell – C. Smith, Sissons, Fiala – Watson, F. Gaudreau, Salomäki.

New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, Boychuk, de Haan, D. Seidenberg, Pelech, Pulock – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – B. Nelson, Barzal, Eberle – Ladd (A), Cizikas, Chimera – N. Kuljomin, Beauvillier, Clutterbuck (A).

Rozhodčí: Hebert, Hanson – Gibbs, Amell

Diváci: 17 113

02:39 NSH 2 Johansen, hákování
04:21 NYI 0:1 Eberle (Pulock, Beauvillier)
15:58 NYI 2 Lee, podražení
15:58 NSH 2 HL zdržování hry / porušení postupu vhazování, odpyká Hartnell