3:4

konec (1:2, 2:2, 0:0)

29.10.2017, 15:00 • Tipsport arena • 18. kolo • Marek Votke (@MaraVotke)

Tipsport: 2.35 4.2 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dynamo bylo v poslední třetině u všeho dřív, sehrálo čtyři přesilovky a ze všech sil se snažilo vyrovnat stav utkání. Hodně divoký zápas se dvěma přerušeními vinou výpadku světel nad hrací plochou ale nakonec lépe vyzněl pro Vítkovice. Vítězný gól na 4:3 z jejich pohledu vstřelil ve 34. minutě Ondřej Roman. Z Pardubic se s Vámi pro dnešek loučí Marek Votke. (17:59:54)

59:30

Zbývá poslední půl minuta, o puk se bojuje v rohu hřiště za Bartošákem.

59:05

Dynamo dostává kotouč za Bartošáka.

58:48

Oddechový čas pro domácí tým.

58:48

Po čtyřech oslabeních v řadě si přesilovku konečně zahrají Vítkovice. Domácí kapitán Rolinek dostává dvě minuty za krosček.

58:21

57:57

Cardwellovu střelu se ze všech sil snažil za Bartošáka dorazit Treille, ale Vítkovicím se daří vyhodit.

57:08

Tři veliké šance Dynama Pardubice! Ani jednou ovšem kotouč neskončil za Bartošákem.

56:21

Šestá přesilovka pro Dynamo. Špatné vítkovické střídání odsedí na trestné lavici Radoslav Tybor.

56:05

Po kombinaci domácích v útočném pásmu Vítkovice raději vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.

55:19

Ján Sýkora ve středním pásmu chtěl zpracovat přihrávku, ale kotouč mu odskočil mimo mantinely.

54:20

Zakázané uvolnění Dynama.

54:14

Wishart nepříjemně tečoval přízemní vítkovický pokus od mantinelu a Klouček se musel mít hodně na pozoru.

53:37

Střela Jána Sýkory byla sražena do ochranné sítě.

53:12

Tomášek bekhendem pálí mimo. Vítkovice jsou díky sérii oslabení úplně mimo hru.

52:21

Patrik Bartošák se skvěle přesunul proti střele Matěje Berana z pravého křídla! Pardubický útočník už málem zvedal ruce nad hlavu.

52:20

3:4

Branky a nahrávky: 6. J. Sýkora (Rolinek), 26. Beran (Čáslava), 30. Ščotka (Tomášek) – 11. Baranka (Tybor, O. Roman), 17. Lev (O. Roman, Baranka), 27. Hudeček (Výtisk), 34. O. Roman (Lev, Tybor)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kacetl) – Cardwell, Wishart, Ščotka, Čáslava, Holland, Trončinský – J. Sýkora, Marosz, Rolinek – Perret, Tomášek, Treille – Beran, Poulíček, Starý – Vondráček, Bojko, Dušek – M. Kaut.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Hrbas, Baranka, Puzič, Klok, Trška, Výtisk – Tybor, O. Roman, D. Květoň – P. Zdráhal, Lev, Olesz – Š. Stránský, Kolouch, Szturc – Tomi, Hudeček, Kurovský – T. Jáchym.

Rozhodčí: Šír, Lacina – Gebauer, Hanzlík

Diváci: 7 024

05:04 VIT 2 Szturc, držení protihráče
05:19 PCE 1:0 J. Sýkora (Rolinek)
10:49 VIT 1:1 Baranka (Tybor, O. Roman)
16:03 PCE 2 Beran, sekání