29.10.2017, 08:00 • Fetisov Arena • Vendula Zdražilová

Tipsport: 3.07 4.0 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:59

59:59 Jiří SEKÁČ - 0:2

59:59

Kazaň vstřelila branku!
Nakonec hosté přidávají pouhou vteřinu před koncem třetí třetiny pojistku v podobě gólu do opuštěné domácí klece. JIŘÍ SEKÁČ přiťukl puk a domácí obránce už na něj nedosáhl. Nyní je už jisté, že hosté o svou výhru nepřijdou. Asistence: Anton Lander a Damir Musin.

39:03

39:03 Atte OHTAMAA - 0:1

39:03

Hosté se v samotném závěru druhé třetiny ujímají vedení. Anton Lander si na levém kruhu všiml volného spoluhráče, poslal mu tedy kotouč a ATTE OHTAMAA pak z vrcholu pravého kruhu svou prudkou ránou vymetl v síti domácích všechny pavučiny – 0:1. Asistence: Anton Lander a Damir Musin.