5:1
konec (2:1, 1:0, 2:0)
21.10.2017, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 16. kolo • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)
Tipsport: 3.47 4.4 1.75 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.47 - 4.4 - 1.75
VHK ROBE Vsetín – Rytíři Kladno
5:1
konec (2:1, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 4. Březina (Frolo), 8. Hruška (Dundáček), 22. Ostrčil (Podešva, Vávra), 52. Březina (Hruška, Jonák), 58. Březina (Kucharczyk, Dundáček) – 6. D. Tůma (Machač)
Karty:
Neproměněná penalta:
VHK ROBE Vsetín:
J. Pavelka (Horčička) – Teper, Dundáček, Ostrčil, Frolo, D. Krenželok, Janáček – Markovič, Kucharczyk, Březina – Slováček, Vávra, Podešva – Jonák, Hruška, Šilhavý – Kajaba, Karafiát, Vítek.
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno:
Kopřiva (Cikánek) – Veber, Štich, Kehar, Štindl, P. Hořava, Lenďák, Repe, F. Matula – J. Strnad, R. Přikryl, Pekr – J. Kloz, Machač, D. Tůma – Redlich, T. Kaut, Zikmund – Svedlund.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Fiala, Kašík – Lukš, Gančarčík
Diváci: 3160
1. třetina | ||||
03:39 | VSE | 1:0 | Březina (Frolo) | |
05:15 | KLA | 1:1 | D. Tůma (Machač) | |
07:51 | VSE | 2:1 | Hruška (Dundáček) | |
19:24 | KLA | 2 | Štich, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:20 | KLA | 2 | Kehar, nedovolené bránění | |
21:27 | VSE | 3:1 | Ostrčil (Podešva, Vávra) | |
22:15 | VSE | 2 | Janáček, držení protihráče | |
23:46 | KLA | 2 | F. Matula, podražení | |
26:08 | VSE | 2 | Podešva, podražení | |
27:30 | VSE | 2 | Dundáček, vysoká hůl | |
31:04 | KLA | 2 | Machač, podražení | |
31:56 | VSE | 2 | Vítek, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
49:29 | KLA | 2 | Zikmund, hákování | |
51:49 | VSE | 4:1 | Březina (Hruška, Jonák) | |
57:10 | VSE | 5:1 | Březina (Kucharczyk, Dundáček) | |
Konec |
Chomutov – K. Vary 12:00 0:2
Zlín – Vítkovice 12:30 1:2
Kometa Brno – Olomouc 12:30 5:3
Sparta – Slavia • po prodl. 13:00 3:4
Pardubice – Havlíčkův Brod 13:00 5:1
Liberec – Mladá Boleslav • po s.n. (2:1) 14:00 3:2
Třinec – Havířov 14:30 4:2
Mountfield HK – Č. Budějovice 15:30 4:3
HC Plzeň – Kladno 16:00 7:4
Salzburg – Jihlava 16:40 6:1
HK MD Šumperk – Havířov • po prodl. 11:30 2:3
Havlíčkův Brod – Jihlava 12:00 6:1
Letňany – Žďár n/S 12:00 1:4
Přerov – Vsetín 12:00 4:1
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 13:00 4:3
Poruba – Vítkovice 13:30 0:12
Technika Brno – Zlín • po prodl. 14:15 1:2
Třemošná – Sparta 14:15 0:1
PZ Kladno – HC Plzeň 14:55 0:8
K. Vary – Slavia 15:10 7:2
Chomutov – Kladno 15:45 4:3
Ústí n/L – HC Litvínov 16:00 1:11
Warriors Brno – Třinec 17:00 2:4
49:29
31:56
31:04
27:30
26:08
23:46
22:15
21:20
19:24