Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Hity: 27 – 6
Góly v přesilovce: 2 – 0
Trestné minuty: 6 – 20
Čas strávený v útočném pásmu: 14:51 – 08:41
Je dobojováno! Vítězná šňůra Jokeritu je u konce, SKA vítězí v tomto utkání 4:3 po prodloužení. Rozhodující branku vstřelil ve druhé minutě nastavení kapitán Pavel Dacjuk! Dva kanadské body si gól a asistenci připsal domácí útočník Sergej Širokov a také hostující Nicklas Jensen.

61:01

61:01 Pavel DACJUK - 4:3

61:01

Petrohrad právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! PAVEL DACJUK zamířil po přihrávce Guseva přesně mezi Zapolskiho levý beton a lapačku. Kapitán SKA tedy rozhoduje tento duel svou šestou brankou v sezoně! Asistence: Nikita Gusev.

60:37

Útočnou akci Jokeritu zastavuje ofsajd.

60:30

Rundbladova prudká střela z pravé strany míjí Zapolskiho branku.

60:04

Buly pro Petrohrad.

60:01

Jdeme na to!
Střely na branku: 35 – 28
Šedesát minut řádné hrací doby nám vítěze neurčilo. Rozhodnout tedy bude muset pětiminutové prodloužení 3 na 3, v případě nutnosti pak samostatné nájezdy.

Stav po 3. třetině:
SKA Petrohrad – Jokerit Helsinky 3:3

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

4:3

Branky a nahrávky: 34. Širokov (Hersley), 38. Vojnov (Širokov, Kablukov), 58. Kalinin (Gavrikov, Chafizullin), 62. Dacjuk (N. Gusev) – 29. Niemi (Jensen, Gilroy), 36. Jensen (Norman, O. Lauridsen), 48. Pihlström (Jensen)

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Koskinen) – Chafizullin, Hersley, Zubarev, Gavrikov, Rundblad, Vojnov, Rykov – Kovalčuk (A), Prochorkin, S. Plotnikov – Širokov (A), Koskiranta, Kalinin – N. Gusev, Dacjuk (C), Barabanov – Tichonov, Kablukov, Ketov – Altybarmakjan.

Jokerit Helsinky: Zapolski (Ratilainen) – Lundin, Lepistö (A), Kivistö, Gilroy, J. Jensen, O. Lauridsen, Rautanen – H. Ikonen, Regin (C), Palola – Tolvanen, O'Neill, Jormakka – Joensuu (A), Norman, Jensen – Pihlström, Niemi, Anttila – Marjamäki.

Rozhodčí: Denis Naumov, Martin Fraňo – Alexandr Černyšov, Dmitrij Šišlo

Diváci: 12 546

01:21 JOK 2 Tolvanen, podražení
09:28 PET 2 S. Plotnikov, sekání
13:05 JOK 2 O. Lauridsen, hákování
19:39 PET 2 Širokov, sekání