Erste Bank Young Stars League

HD Mladi Jesenice – HC LERAM Orli Znojmo

3:5

konec (1:3, 2:0, 0:2)

21.10.2017, 19:00 • 22. kolo • Info o důležitých událostech (Marcela Procházková)

Zápas je u konce. Orli si v něm nakonec dokázali své vítězství pohlídat a po dvou prohraných utkání konečně navazují na úvod sezóny a opět vítězí.

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (21:11:35)

59:54

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Zmeškal – 2 min., podražení).

59:34

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Piš – 2 min., držení protihráče).

59:00

Orli právě vstřelili branku!
GLEB ZELENKOV v poslední minutě hry stvrzuje výhru znojemských hokejistů pátou brankou.
Bez asistence.

58:40

Jesenice to zkouší bez brankáře.

53:27

Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Avsenek – 2 min., hrubost).

52:06

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Růžička – 2 min., hákování).

48:57

Vyloučení v týmu HD Mladi Jesenice (Sabanovič – 2 min., vražení na hrazení).

42:13

Jihomoravané jdou do vedení! Zásluhou GLEBA ZELENKOVA střílí čtvrtou branku a přibližují se k vítězství.
Asistence: Lukáš Zmeškal.

40:01

Druhá třetina se lépe vydařila domácímu celku, který přidal do Kolupaevovy brány dva góly a srovnal tak stav utkání. Do závěrečné třetiny tedy budeme vstupovat za nerozhodného stavu.

40:00

39:11

Znojmo je kompletní.

37:11

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Rudy – 2 min. podražení).

33:48

Mladi Jesenice právě vstřelili branku!
Domácí se nehodlají jen tak vzdát a srovnávají stav utkání. Autorem důležité branky pro Jesenici je MATIC JEKLIC.
Asistence: Gasper Korosec, Ziga Urukalo.

31:46

A máme tady druhý gól v podání domácích hokejistů. GASPER GLAVIC drží svůj tým v naději a překonává znojemského brankáře.
Asistence: Gasper Sersen, Nik Brglez.

20:01

3:5

Branky a nahrávky: 14. Glavic (Zor, Urukalo), 32. Glavic (Sersen, Brglez), 34. Jeklic (Korosec, Urukalo) – 3. Zelenkov (Hladil), 6. Kosnar (Minarčík, Zelenkov), 15. Piš (Štěpanovský, Bazala), 43. Zelenkov (Zmeškal), 59. Zelenkov

HD Mladi Jesenice: Kogovšek (Legat) – Urukalo, Korosec, Hadžič, Sabanovič, Brus, Finzgar, Crnovič, Kararič – Jeklič, Sersen, Glavič – Brglez, Rajsar, Avsenek – Pivk, Zor, Pretnar – Dezman, Jakupovič, Krmelj.

HC LERAM Orli Znojmo: Kolupajev (Jacek) – Rudy, Brabec, Štěpanovský, Bazala, Konečný, Hladil, Peří – J. Bulín, Růžička, P. Bulín – Roubal, Sigmund, Pis – Minarčík, Kosnar, Zelenkov – Michálek, Stromko, Velička.

Rozhodčí: Ofner – Martin, Snizek