2:3

po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)

21.10.2017, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • 16. kolo • Matěj Peška

Tipsport: 3.62 4.5 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je nyní z mé strany vše. Konec je pro domácí asi krutý, ale v prodloužení byly hostující hráči lepší. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online zápasů Horácké Slavie Třebíč na shledanou. (19:54:28)

62:45

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
A je rozhodnuto. Bod navíc si odvezou Karlovy Vary. MARTIN KOHOUT krásně obkroužil branku a dokázal puk dostat za záda Dostála. Asistence: Vladimír Sičák, Ondřej Beránek.

62:13

A další zákrok Dostála po průniku Stloukala, který projel obranou jako nůž máslem a zastavil jej až Dostál.

61:34

Na druhé straně dobře zakročil Dostál a má puk pod svoji kontrolou.

60:23

První u puku jsou domácí, kterým teď nevyšla slibně se rozvíjející kombinace.

60:01

Po 60 minutách je to 2:2 a tak uvidíme 5ti minutové prodloužení hranné ve třech na obou stranách.

60:00

59:49

Icing Varů.

59:39

Puk ve středním pásmu a už se asi nic nestane.

58:56

Domácí v plném počtu. Třebíč oslabení přežila. Dostál má puk v lapčce.

58:13

Domácí dostávají puk z pásma až k Novotnému.

58:08

Dobrý a jistý zákrok Dostála po střele od kruhů.

56:55

Velká šance pro hosty rozhodnout. Dvě minuty za prodražení pro Lukáše Vágnera.

55:56

Oba soupeři už se soustředí spíše na obranu vlastního pásma. Uvidíme tedy prodloužení? Rozhodne poslední čtyřminutovka.

55:23

Ofsajd hostů.

54:41

Vodný je dnes aktivní, ale jeho další střela šla vedle Novotného branky.

54:05

Zákrok Dostála, po kterém dlouho hledal odražený puk, ale za pomoci spoluhráčů jej nakonec bezpečně přikryl.

2:3

Branky a nahrávky: 35. Paták (Půža), 45. Vodný (Nedbal, Horký) – 6. Tuominen (T. Rachůnek, Davídek), 28. Gorčík (Podlipnik), 63. Kohout (Sičák, O. Beránek)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Jekel) – Nedbal, L. Vágner, Hort, Půža, Spurný, Furch (A) – R. Erat (C), Dolníček, Jan Wasserbauer – T. Havránek, Mlynář, R. Zohorna – Horký (A), Kusko, Vodný – Paták, Tadeáš Král, Malec.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Sičák (A), Krejčí, Podlipnik, M. Rohan, Šafář, J. Tomeček – Flek, Gríger, O. Beránek – Kohout, Kverka, Stloukal – Gorčík (A), Skuhravý (C), Vachovec – Davídek, Tuominen, T. Rachůnek.

Rozhodčí: Skopal, Obadal – Štofa, Kreuzer