6:1

konec (0:0, 4:1, 2:0)

21.10.2017, 12:00 • 10. kolo • Štěpán Ondráček

Pro dnešek je to ode mě všechno. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek víkendu. (14:04:42)
Je za námi derby Vysočiny i po druhé havlíčkobrodští hokejisté porazili Jihlavu. Ve třetí třetině se prosadil Vladislav Juřica a konečnou podobu výsledku dal Josef Vyvial. O osudu zápasu rozhodla druhá třetina, kterou Bruslaři vyhráli poměrem 4:1. Ve zbytku zápasu se jen dohrávalo, i když nebylo nouze o zajímavé šance. Absolutorium zaslouží brankář DANIEL KRÁL, který dnes chytal fantasticky.

59:59

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Prýl – 2 min., podražení).

59:05

Jihlavský útok utnul v zárodku Filip Řehout.

59:00

Dorážka domácího útočníka nekončí brankou.

58:35

Už se jen dohrává.

56:19

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Krásná souhra domácího týmu vede k půl tuctové brance. JOSEF VYVIAL dostal krásnou přihrávku zpoza branky a nekompromisně zavěsil do levého horního rohu! Asistence: Marek Kopic.

56:10

Další střela Brodských nekončí brankou.

55:43

O osudu zápasu je definitivně rozhodnuto! Adam Prýl střílel od modré jeho ránu stačil Krejčí vyrazit pravým betonem, avšak na dorážku VLADISLAVA JUŘICI nedosáhl!

55:15

Kopicovi dnes není přáno! Nejprve z to zkoušel z první, ale netrefil klec Jihlavy. Tentýž hráč poté hledal svého spoluhráče, avšak zázračný zákrok předvedl Krejčí!

54:40

Na ledě je vidět několik nepřesností, které kazí obraz hry.

54:05

Domácí opět odstřelovali Krejčího. Ten mezírku mezi betonama ucpal včas.

53:07

Dan Král chytil další šanci Jihlavy. U branky se potom ztrhla menší potyčka, avšak tu rozsekl čárový rozhodčí.

52:46

Znovu Dominik Vacík jako ostřílený matador. Obešel na modré protihráče a nahodil kotouč na Krejčího. Ten s vypětím všech sil obstál!

52:15

Juřicovi v poslední chvíli sjel puk z hole.

51:50

Skvělé napadání v podání domácího komanda.

51:37

Krejčí opět v akci.

51:00

Domácí se nikam neženou a Jihlava dělá co může, ale další branka jim není přána.

6:1

Branky a nahrávky: 29. Dáňa (Zych), 32. D. Vacík (Řehout, P. Vacík), 39. D. Vacík (Matula, Prýl), 40. Matula (Kerber, Kopic), 56. Juřica (Prýl), 57. Vyvial (Kopic) – 35. Menšík (Havel)

BK Havlíčkův Brod: Král (Vácha) – Zych, Řehout, D. Vacík "C", Matula, Trupl, Kerber – P. Vacík, Kopic "A", Klofáč, Juřica, Rauš, Fiala, Prýl, Dáňa, Vyvial, Pártl.

HC Dukla Jihlava: Maláč ( od 41. Krejčí) – Mikeš, Kratochvíl, Sapík, Chvátal "A", Brož "C", Moravec, Winkler – Adam, Dýcková, Zdarsa, Augusta, Menšík, Havel, Kochrda, Polodna, Mihulka "A", Kravec.

Rozhodčí: Zdeněk Pokorný – Marek Tichý, Tomáš Kotrba.

03:42 HBR 2 Klofáč, hákování
15:53 JIH TS Mikeš, hákování
17:18 HBR 2 P. Vacík, krosček
18:53 JIH 2 Menšík, podražení
28:18 HBR 1:0 Dáňa (Zych)
31:39 HBR 2:0 D. Vacík (Řehout, P. Vacík)