2:3
po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
21.10.2017, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • 16. kolo • Matěj Peška
Tipsport: 3.62 4.5 1.7 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.62 - 4.5 - 1.7
SK Horácká Slavia Třebíč – HC Energie Karlovy Vary
2:3
po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 35. Paták (Půža), 45. Vodný (Nedbal, Horký) – 6. Tuominen (T. Rachůnek, Davídek), 28. Gorčík (Podlipnik), 63. Kohout (Sičák, O. Beránek)
Karty:
Neproměněná penalta:
SK Horácká Slavia Třebíč:
Dostál (Jekel) – Nedbal, L. Vágner, Hort, Půža, Spurný, Furch (A) – R. Erat (C), Dolníček, Jan Wasserbauer – T. Havránek, Mlynář, R. Zohorna – Horký (A), Kusko, Vodný – Paták, Tadeáš Král, Malec.
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary:
F. Novotný (Závorka) – Sičák (A), Krejčí, Podlipnik, M. Rohan, Šafář, J. Tomeček – Flek, Gríger, O. Beránek – Kohout, Kverka, Stloukal – Gorčík (A), Skuhravý (C), Vachovec – Davídek, Tuominen, T. Rachůnek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Skopal, Obadal – Štofa, Kreuzer
Diváci: 1267
1. třetina | ||||
05:51 | KVA | 0:1 | Tuominen (T. Rachůnek, Davídek) | |
09:11 | KVA | 2 | Vachovec, vražení na hrazení | |
13:40 | TRE | 2 | Mlynář, podražení | |
18:12 | KVA | 2 | Davídek, příliš mnoho hráčů | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:16 | KVA | 0:2 | Gorčík (Podlipnik) | |
30:07 | TRE | 2 | Spurný, podražení | |
34:15 | TRE | 1:2 | Paták (Půža) | |
36:57 | KVA | 2 | Davídek, příliš mnoho hráčů | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:30 | KVA | 2 | O. Beránek, vysoká hůl | |
44:19 | TRE | 2:2 | Vodný (Nedbal, Horký) | |
45:18 | KVA | 2 | Šafář, podražení | |
56:55 | TRE | 2 | L. Vágner, podražení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
62:45 | KVA | 2:3 | Kohout (Sičák, O. Beránek) | |
po prodl. |
Chomutov – K. Vary 12:00 0:2
Zlín – Vítkovice 12:30 1:2
Kometa Brno – Olomouc 12:30 5:3
Sparta – Slavia • po prodl. 13:00 3:4
Pardubice – Havlíčkův Brod 13:00 5:1
Liberec – Mladá Boleslav • po s.n. (2:1) 14:00 3:2
Třinec – Havířov 14:30 4:2
Mountfield HK – Č. Budějovice 15:30 4:3
HC Plzeň – Kladno 16:00 7:4
Salzburg – Jihlava 16:40 6:1
HK MD Šumperk – Havířov • po prodl. 11:30 2:3
Havlíčkův Brod – Jihlava 12:00 6:1
Letňany – Žďár n/S 12:00 1:4
Přerov – Vsetín 12:00 4:1
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 13:00 4:3
Poruba – Vítkovice 13:30 0:12
Technika Brno – Zlín • po prodl. 14:15 1:2
Třemošná – Sparta 14:15 0:1
PZ Kladno – HC Plzeň 14:55 0:8
K. Vary – Slavia 15:10 7:2
Chomutov – Kladno 15:45 4:3
Ústí n/L – HC Litvínov 16:00 1:11
Warriors Brno – Třinec 17:00 2:4
56:55
45:18
40:30
36:57
30:07
18:12
13:40
09:11