0:12
konec (0:2, 0:8, 0:2)
21.10.2017, 13:30 • RT TORAX ARENA • 10. kolo • David Kubatík
HC RT TORAX Poruba – HC Vítkovice Ridera
0:12
konec (0:2, 0:8, 0:2)
Branky a nahrávky: 15. Gebauer (Rajčan), 17. Krejsa (Brada, Tvrdý), 22. Brada (Krejsa, Tvrdý), 27. Cubo (Krška, Rajčan), 28. Ivan (Krška), 31. Krška (Ivan, Cubo), 33. Gebauer (Kocián, Rajčan), 38. Plánka (Pastor, Ivan), 38. Krejsa, 40. Kubík (Gebauer), 54. Schauer (Rajčan), 57. Krška (Pastor, Ivan)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC RT TORAX Poruba:
Hurčík (Calábek) – Gelnar, Hlaváč, Machů, Macias, Bechný, Dobeš – Foldyna, Boguaj, Kotásek, Fojtík, Halata, Chovanec, Barčák, Pavlík, Spurný, Krčmarský
Náhradníci:
Trenér:
HC Vítkovice Ridera:
Dolíška (Bartošák) – Havlík, Kocián, Bystroň, Cubo, Plánka, Kočí – Tvrdý, Gebauer, Ivan, Krejsa, Schauer, Pastor, Krška, Rajčan, Brada, Kubík
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hykel – Štefková, Klimek
Diváci:
1. třetina | ||||
04:13 | VIT | 2 | Plánka, faul kolenem | |
11:26 | POM | 2 | Spurný, vysoká hůl | |
14:17 | VIT | 0:1 | Gebauer (Rajčan) | |
16:44 | VIT | 0:2 | Krejsa (Brada, Tvrdý) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:36 | VIT | 0:3 | Brada (Krejsa, Tvrdý) | |
23:19 | VIT | 2 | Kočí, podražení | |
26:36 | VIT | 0:4 | Cubo (Krška, Rajčan) | |
27:41 | VIT | 0:5 | Ivan (Krška) | |
30:16 | VIT | 0:6 | Krška (Ivan, Cubo) | |
30:16 | ||||
30:57 | POM | 2 | Kotásek, vražení na hrazení | |
32:50 | VIT | 0:7 | Gebauer (Kocián, Rajčan) | |
POM | 2 | Hlaváč, krosček | ||
37:06 | VIT | 0:8 | Plánka (Pastor, Ivan) | |
37:16 | VIT | 0:9 | Krejsa | |
39:21 | VIT | 0:10 | Kubík (Gebauer) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:57 | VIT | 2 | Kubík, podražení | |
53:16 | VIT | 0:11 | Schauer (Rajčan) | |
56:52 | VIT | 0:12 | Krška (Pastor, Ivan) | |
Konec |
Chomutov – K. Vary 12:00 0:2
Zlín – Vítkovice 12:30 1:2
Kometa Brno – Olomouc 12:30 5:3
Sparta – Slavia • po prodl. 13:00 3:4
Pardubice – Havlíčkův Brod 13:00 5:1
Liberec – Mladá Boleslav • po s.n. (2:1) 14:00 3:2
Třinec – Havířov 14:30 4:2
Mountfield HK – Č. Budějovice 15:30 4:3
HC Plzeň – Kladno 16:00 7:4
Salzburg – Jihlava 16:40 6:1
HK MD Šumperk – Havířov • po prodl. 11:30 2:3
Havlíčkův Brod – Jihlava 12:00 6:1
Letňany – Žďár n/S 12:00 1:4
Přerov – Vsetín 12:00 4:1
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 13:00 4:3
Poruba – Vítkovice 13:30 0:12
Technika Brno – Zlín • po prodl. 14:15 1:2
Třemošná – Sparta 14:15 0:1
PZ Kladno – HC Plzeň 14:55 0:8
K. Vary – Slavia 15:10 7:2
Chomutov – Kladno 15:45 4:3
Ústí n/L – HC Litvínov 16:00 1:11
Warriors Brno – Třinec 17:00 2:4
43:57
30:57
23:19
11:26
04:13