2:4
konec (1:1, 1:1, 0:2)
21.10.2017, 17:00 • 10. kolo
HCM Warriors Brno – HC Oceláři Třinec
2:4
konec (1:1, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 2. Schweitzer (Kučera), 28. Marčík (Snášel, Mrkvica) – 3. Mituchovič (Chovaniak, Przybyla), 37. Ramík (Kašpárek), 41. Ramík (Petrovský), 60. Chovaniak (Kašpárek, Wardas)
Karty:
Neproměněná penalta:
HCM Warriors Brno:
Šebo (Atanasiadis) – Fojt, Mrkvica, Kopřiva, Hykl, Mahdal, Lambert – Kuchař, Ambrož, Hrstka, Schweitzer, Kučera, Marčík, Orsech, Snášel, Novotný, Heinrich.
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec:
Halouzka (Švančara) – Hrůzek, Kyselý, Mituchovič, Chovaniak, Bujak, Cienciala – Králík, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Lerchová, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramík.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Michal Brzobohatý a Radek Husák
Diváci:
1. třetina | ||||
01:21 | WAB | 1:0 | Schweitzer (Kučera) | |
01:28 | WAB | 2 | Fojt, podražení | |
02:25 | TRI | 1:1 | Mituchovič (Chovaniak, Przybyla) | |
05:51 | TRI | 2 | Ramík, podražení | |
14:25 | WAB | 2 | Hykl, hákování | |
17:29 | WAB | 2 | Heinrich, podražení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:37 | WAB | 2 | Mrkvica, vysoká hůl | |
24:08 | WAB | 2 | Kuchař, hákování | |
27:22 | TRI | 2 | Hrůzek, podražení | |
27:35 | TRI | 2 | Chovaniak, sekání | |
27:59 | WAB | 2:1 | Marčík (Snášel, Mrkvica) | |
32:44 | WAB | 2 | Fojt, hákování | |
35:45 | WAB | 2 | Novotný, příliš mnoho hráčů | |
36:33 | TRI | 2:2 | Ramík (Kašpárek) | |
39:44 | WAB | 2 | Kopřiva, podražení | |
39:59 | WAB | 2 | Mrkvica, faul kolenem | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:43 | TRI | 2:3 | Ramík (Petrovský) | |
46:37 | TRI | 2 | Bujak, podražení | |
48:25 | TRI | 2 | Cienciala, nedovolené bránění | |
48:55 | TRI | 2 | Bujak, sekání | |
50:55 | TRI | 10 | Bujak, nesportovní chování | |
56:45 | WAB | 2 | Kuchař, podražení | |
59:50 | TRI | 2:4 | Chovaniak (Kašpárek, Wardas) | |
Konec |
Chomutov – K. Vary 12:00 0:2
Zlín – Vítkovice 12:30 1:2
Kometa Brno – Olomouc 12:30 5:3
Sparta – Slavia • po prodl. 13:00 3:4
Pardubice – Havlíčkův Brod 13:00 5:1
Liberec – Mladá Boleslav • po s.n. (2:1) 14:00 3:2
Třinec – Havířov 14:30 4:2
Mountfield HK – Č. Budějovice 15:30 4:3
HC Plzeň – Kladno 16:00 7:4
Salzburg – Jihlava 16:40 6:1
HK MD Šumperk – Havířov • po prodl. 11:30 2:3
Havlíčkův Brod – Jihlava 12:00 6:1
Letňany – Žďár n/S 12:00 1:4
Přerov – Vsetín 12:00 4:1
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 13:00 4:3
Poruba – Vítkovice 13:30 0:12
Technika Brno – Zlín • po prodl. 14:15 1:2
Třemošná – Sparta 14:15 0:1
PZ Kladno – HC Plzeň 14:55 0:8
K. Vary – Slavia 15:10 7:2
Chomutov – Kladno 15:45 4:3
Ústí n/L – HC Litvínov 16:00 1:11
Warriors Brno – Třinec 17:00 2:4
56:45
50:55
48:55
48:25
46:37
39:59
39:44
35:45
32:44
27:35
27:22
24:08
21:37
17:29
14:25
05:51
01:28