3:2
konec (2:0, 0:1, 1:1)
21.10.2017, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 12. kolo • Naďa Krásná (@NadiaKrasna)
Tipsport: 3.6 4.8 1.6 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.6 - 4.8 - 1.6
HC Energie Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav
3:2
konec (2:0, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 2. Pastyřík, 16. Janata (Hotěk, Klejna), 53. Brabec (Hotěk, Bečka) – 27. Nepokoj (Chujac), 58. Tóth (Pawliczek, Maršoun)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
Grančarov (Špírek) – Vodička "A", Hrůša, Pajk, Klejna, Vápeník, Přibyl, Kala, Brabec – Hotěk, Janata "C", Bečka, Petrov, Procházka "A", Pastyřík, Tlačil, Chodounský, Horký, Kocík, Halberštát, Salnikov
Trenér: Pavel Arnošt
Náhradníci:
Trenér:
BK Mladá Boleslav:
Krofta (Marek) – Uřidil, Nepokoj, Horský, Linhart, Chujac, Jirásek, Mlčoch "A", Klikorka – Jindra, Krejčík "C", Flynn, Maršoun, Pawliczek, Tóth, Dvořák, Foerster, Grim, Kerda
Trenér: Jan Křivohlávek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Valenta – Jelínek, Gerát
Diváci:
1. třetina | ||||
01:10 | KVA | 1:0 | Pastyřík | |
10:44 | MBL | 2 | Uřidil, podražení | |
15:55 | KVA | 2:0 | Janata (Hotěk, Klejna) | |
19:27 | MBL | 2 | Maršoun, podražení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:40 | MBL | 2:1 | Nepokoj (Chujac) | |
36:50 | KVA | 2 | Hrůša, držení protihráče | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:18 | KVA | 2 | Procházka, hákování | |
47:52 | MBL | 2 | Chujac, podražení | |
52:05 | KVA | 3:1 | Brabec (Hotěk, Bečka) | |
57:29 | MBL | 3:2 | Tóth (Pawliczek, Maršoun) | |
Konec |
Chomutov – K. Vary 12:00 0:2
Zlín – Vítkovice 12:30 1:2
Kometa Brno – Olomouc 12:30 5:3
Sparta – Slavia • po prodl. 13:00 3:4
Pardubice – Havlíčkův Brod 13:00 5:1
Liberec – Mladá Boleslav • po s.n. (2:1) 14:00 3:2
Třinec – Havířov 14:30 4:2
Mountfield HK – Č. Budějovice 15:30 4:3
HC Plzeň – Kladno 16:00 7:4
Salzburg – Jihlava 16:40 6:1
HK MD Šumperk – Havířov • po prodl. 11:30 2:3
Havlíčkův Brod – Jihlava 12:00 6:1
Letňany – Žďár n/S 12:00 1:4
Přerov – Vsetín 12:00 4:1
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 13:00 4:3
Poruba – Vítkovice 13:30 0:12
Technika Brno – Zlín • po prodl. 14:15 1:2
Třemošná – Sparta 14:15 0:1
PZ Kladno – HC Plzeň 14:55 0:8
K. Vary – Slavia 15:10 7:2
Chomutov – Kladno 15:45 4:3
Ústí n/L – HC Litvínov 16:00 1:11
Warriors Brno – Třinec 17:00 2:4
47:52
41:18
36:50
19:27
10:44