21.10.2017, 19:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.3 3.77 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:45

57:45 Wayne SIMMONDS - 2:1

57:45

Philadelphia právě vstřelila branku!
Domácí v závěru třetí třetiny strhávají vedení na svou stranu. Filppula se prosmýkl kolem mezikruží, přenechal puk WAYNU SIMMONDSOVI, který poté svou střelou švihem prostřelil Talbota – 2:1. Asistence: Valtteri Filppula a Jori Lehterä.

48:56

Za nedovolené bránění dostává dvě minuty Raffl a hosté mají k dispozici přesilovou hru. Mají tak velkou šanci jít poprvé v utkání do vedení.

35:37

35:37 Patrick MAROON - 1:1

35:37

Edmonton právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno. PATRICK MAROON si sjel do rohu kluziště, odkud si nabruslil na levou stranu a odtud prostřelil betony Briana Elliotta – 1:1. Hosté se tak dočkali srovnání stavu skóre a začínáme tedy znovu od začátku. Bez asistence.

31:42

Hägg dostává dvě minuty za sekání a hosté si zahrají čtyři na tři.

30:54

Síly na ledě se ale srovnají. Connor McDavid zasáhl soupeře vysokou holí a dostává za to dvě minuty. Uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

30:13

Laughton dostává dvě minuty za držení a už sedí na trestné lavici. První přesilovou hru si tak zahrají hosté z Edmontonu. To ale až po další komerční přestávce.

22:05

Další vyloučení hostů. Benning atakoval při akci Lehteru a dostává za to dvě minuty za sekání. Další přesilovka pro domácí tým.

03:36

03:36 Claude GIROUX - 1:0

03:36

A domácí svou přesilovou hru využívají. CLAUDE GIROUX se postavil na levé straně kousek od hostující branky a po tom, co získal kotouč, napálil ho do levého horního rohu z pohledu Talbota – 1:0. Flyers se tak ujímají vedení. Asistence: Wayne Simmonds a Shayne Gostisbehere.

03:00

Bude se poprvé vylučovat. Dvě minuty za vysokou hůl dostává hostující Malone a domácí Philadelphia bude mít jako první k dispozici přesilovou hru.

2:1

Branky a nahrávky: 4. Giroux (Simmonds, Gostisbehere), 58. Simmonds (Filppula, Lehterä) – 36. Maroon

Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth) – Provorov, MacDonald, Hägg, Gostisbehere, Gudas, Sanheim – Voráček, Couturier, Giroux (C) – Simmonds (A), Filppula (A), Lehterä – Konecny, Patrick, Weise – M. Raffl, Laughton, Read.

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – A. Larsson (A), Klefbom, Auvitu, Russell, Gryba, Nurse, Benning – Yamamoto (C), McDavid, Maroon – R. Strome (A), Nugent-Hopkins, Lucic – Kassian, Malone, J. Jokinen – Slepyšev, Letestu, Pakarinen.

Rozhodčí: Walsch, Rooney – Kovachik, Sericolo

Diváci: 19 510

03:00 EDM 2 Malone, vysoká hůl
03:36 PHI 1:0 Giroux (Simmonds, Gostisbehere)
22:05 EDM 2 Benning, sekání
30:13 PHI 2 Laughton, držení protihráče