6:2

konec (3:0, 0:2, 3:0)

21.10.2017, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 2.58 3.64 2.49 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí brankář John Gibson stanovil nový rekord v historii klubu. Žádný jiný brankář nechytil během jedné třetiny více střel než dnes Gibson. Ve druhé třetině na něho šlo 31 střel a kryl jich hned 28. (07:05:24)
3. Kevin Bieksa (ANA) 0+2
Domácí celek vstoupil do zápasu výborně, ve 4. minutě již vedl o dva góly. Později přidal třetí. Ve druhé třetině dominovali hosté, kteří snížili na rozdíl jediné branky. Ve třetí dvacetiminutovce dominovali znovu domácí, kteří během minuty a půl vstřelili tři góly. Zápas plný střel vyhrál domácí celek 6:2, diváci viděli celkem 96 střel na bránu!

59:44

Jaycob Megna dobře vypálil, jeho pokus kryje hostující brankář.

59:00

Probíhá poslední minuta hry.

58:41

Montreal nemůže vyhodit kotouč přes všechny čáry, domácí hrají velmi dobře.

58:23

Francois Beauchemin vypálil z dobré pozice, ale branku trefit nedokázal. Kotouč končí mimo.

58:04

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Tomáš Plekanec – 2 min., sekání).

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:47

Chris Wagner se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve střední třetině.

57:26

57:09

Max Pacioretty zakončoval rychlou akci svého týmu, brankář John Gibson kryje další střelecký pokus.

56:44

Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí Chris Wagner se dostal do postavení mimo hru.

56:20

Montreal se pokouší s výsledkem něco udělat, ale i on už ví, že nemá čas.

56:03

Anaheim nahodil kotouč do útočného pásma, následně se ale dostal do ochranné sítě, vhazovat se tak bude ve střední třetině.

55:40

Přesilovou hru mají domácí hokejisté, ti v poklidném tempu dohrávají zápas.

55:26

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Victor Mete – 2 min., vysoká hůl).

55:09

Vhazovat se bude před brankou domácího celku, dostáváme se do finální fáze třetí třetiny.

54:33

Artturi Lehkonen ani Victor Mete a Alex Galchenyuk nedokázali překonat domácího brankáře. Rozdíl mezi oběma týmy je ve výkonu brankáře. John Gibson je spolehlivý.

54:16

Domácí hokejisté se vrací k aktivní hře. Do zajímavé střelecké pozice se propracoval Josh Manson, ale trefil jen brankáře.

53:14

Rickard Rakell se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho pokus kryje hostující brankář.

52:45

Nyní sledujeme zkrácenou přesilovku domácího celku.

52:29

Další práce pro brankáře Johna Gibsona. Komerční přestávka po jeho zákroku.

51:49

Tomáš Plekanec se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho ránu kryje gólman Ducks.

51:30

Sledujeme hru čtyři na čtyři, hostující celek je frustrovaný. Střelecky je aktivnější, jenže dal jen dva góly.

51:14

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Max Pacioretty – 2 min., podražení).

50:56

Domácí celek hraje aktivní i při vlastním oslabení, hosté to rozhodně nemají snadné. Anaheim hraje výborně.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek vede o čtyři góly.

49:50

Přesilovou hru, která trvá čtyři minuty hrají hosté. Domácí Jakob Silfverberg se při vlastním oslabení dostal do výborné střelecké pozice, ale senzačně kotouč zastavil Carey Price.

48:40

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kevin Bieksa – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Andrew Shaw – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kevin Bieksa – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

48:40

Hra je přerušena, na ledě se strhla bitka. Komerční přestávka, po které se bude vylučovat.

47:35

47:35 Chris WAGNER - 6:2

47:35

Anaheim právě vstřelil branku!
Vstup do třetí třetiny se domácím povedl na výbornou. Nyní dávají třetí gól během 97 sekund! Corey Perry zkušeně akci rozehrál a poslal kotouč před branku, tam byl volný CHRIS WAGNER. Jeho střelecký pokus si do vlastní brány ztečoval Shea Weber. Asistence: Corey Perry a Antoine Vermette.

47:12

47:12 Derek GRANT - 5:2

47:12

Tak to byla nádherná přihrávka, kterou Ondřej Kaše našel zcela volného DEREKA GRANTA, která dává svou druhou branku v zápase. Parádní akce. Asistence: Ondřej Kaše a Nick Ritchie.

47:03

Nick Ritchie minul branku z dobré pozice.

45:58

45:58 Brandon MONTOUR - 4:2

45:58

Domácí celek se zničeho nic prosazuje a navyšuje své vedení. Kevin Bieksa při střele od modré zlomil hůl, ale i tak posunul kotouč do míst, kde byl BRANDON MONTOUR. Jeho tvrdá rána bez přípravy zapadla přesně do brány! Asistence: Kevin Bieksa a Jakob Silfverberg.

45:30

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek nedominuje.

44:23

Staňte se fanoušky NHL.cz!

44:23

Domácí celek se po dlouhé době dostal do šance. Ondřej Kaše vypálil z pravého kruhu, jeho pokus ovšem zastavil brankář Carey Price.

43:56

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Anaheimu. Domácí celek mnoho šancí ve třetí třetině zatím neměl.

43:41

Artturi Lehkonen obkroužil branku, ale nedokázal kotouč přesněji poslat do odkryté části branky.

43:00

Hostující celek má více ze hry, pokouší se o vyrovnání, ale domácí obrana je zatím pozorná.

42:23

Stejný hráč se znovu pokoušel ohrozit domácí branku, ale John Gibson zasahovat nemusel.

42:08

Shea Weber se prezentoval střelou zápěstím od modré čáry, jeho pokus ale nebyl přesný.

41:34

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji probojovat do útočného pásma.

41:11

Victor Mete vypálila jeho pokus z mezikruží zablokoval obránce Kevin Bieksa.

40:42

Nick Ritchie to zkoušel střelou zápěstím, ale k výraznějšímu ohrožení branky se nedostal.

40:28

Jako první se do útočného pásma pokoušel dostat hostující celek, nyní je akce zastavena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

40:01

Domácí hokejisté byli ve druhé třetině výrazně horší. Naopak hosté dominovali, byly aktivnější, vstřelili dva góly, a tak zdramatizovali zápas. Anaheim vede už jen o jeden gól.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:49

Na druhé straně musel být pozorný John Gibson. Střelecký pokus na něj totiž vyslal Andrew Shaw.

39:28

Znovu musel zasahovat hostující brankář, následně opět vypálil domácí celek. Jaycob Megna to vzal na sebe, od modré čáry ale neuspěl.

39:14

Buly před brankou Montrealu, protože výborně vypálil Andrew Cogliano. Domácí se pokouší v poklidu dohrát třetinu.

39:10

Jonathan Drouin nedokázal přesněji zakončit, následně kotouč končí mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

39:00

Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:46

Gólman Montrealu kryje kotouč po střele Jakoba Silfverberga. Vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.

37:34

37:34 Brendan GALLAGHER - 3:2

37:34

Montreal právě vstřelil branku!
Gól v přesilovce a je sníženo na rozdíl jediné branky. Výborně to před bránou udělal BRENDAN GALLAGHER. Střelu od modré čáry domácí brankář jen vyrazil před sebe a rychle odražený kotouč posol do sítě. Asistence: Victor Mete a Jeff Petry.

36:44

Jonathan Drouin musí od své branky zakládat další akci.

36:25

Hostující celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu, domácí hráči vyhazují přes všechny čáry.

36:02

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Francois Beauchemin – 2 min., hákování).

36:00

Čtyři minuty před koncem druhé třetin se do zakončení dostal hostující Brendan Gallagher. Gólman Ducks pozorný.

35:25

Další práce pro hostujícího brankáře, po dlouhé době musel Carey Price zasahovat. Tentokrát dobře vypálil Josh Manson.

35:01

Kotouč se dostal do ochranné sítě, následuje komerční přestávka.

34:33

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry.

34:03

Kevin Bieksa dostává hru do středního pásma, Anaheim se dokázal osvobodit z velkého tlaku, pod kterým byl.

33:32

V této třetině domácí celek vypálil jen třikrát na bránu, hosté pro změnu hned dvaadvacetkrát.

32:57

23:29, Montreal je střelecky výrazně aktivnější.

32:48

32:32

Shea Weber jako obránce vypálil od modré čáry, jeho pokus vyrazil domácí brankář. Následně neuspěl ani Artturi Lehkonen a Jonathan Drouin.

32:02

Montreal přišel o útočné pásmo, domácí celek dobře dostal hru dál od své brány.

31:45

Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Domácí hokejisté se zatím v oslabení dobře brání.

31:07

Dnes aktivně hrající Max Pacioretty si vypracoval další zajímavou pozici. Tvrdou ránou to zkoušel z mezikruží, jeho rána se neujala.

30:57

John Gibson kryje ránu, kterou vyslal Andrew Shaw.

30:48

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kevin Bieksa – 2 min., sekání).

30:20

Francois Beauchemin zachytil kotouč v útočném pásmu, pokoušel se oslovit spoluhráče. Jared Boll dobře vypálil, hra je přerušena. Komerční přestávka.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Domácí hokejisté sice inkasovali gól, ale stále vedou o dva.

29:40

Domácí brankář se nyní dokázal dobře přesunout, a tak stihl zastavit střelecký pokus Charlese Hudona.

28:23

Český Tomáš Plekanec se probojoval do zakončení, jeho tvrdou ránu se štěstím dokázal brankář vyrazit. Více ze hry mají hosté.

28:00

Mnoho vyložených šancí momentálně k vidění není, Anaheim vede stále o dva góly.

27:36

Hostující celek má nyní více ze hry. Jeff Petry minul branku, a pak neuspěl ani Joe Morrow.

27:22

Artturi Lehkonen zakončil z kruhu, jeho pokus příklepem kryje brankář Ducks. Komerční přestávka.

27:00

Sedm minut hry ze druhé třetiny je pryč, Montreal dokázal snížit na rozdíl dvou branek.

26:21

Znovu vypálil Max Pacioretty, tentokrát už musel domácí brankář zasahovat.

26:16

Max Pacioretty zakončoval bleskovou akci svého týmu, jeho pokus byl zablokovaný. Dobrou defenzivní práci odvedl Francois Beauchemin.

25:55

Domácí celek se nemůže nyní stabilněji probojovat do útočného pásma.

25:35

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostujícího celku.

25:07

Hra je přerušena, po střele Webera kryje kotouč brankář John Gibson.

24:52

Max Pacioretty z kruhu vypálil, jeho pokus zablokoval Jaycob Megna.

24:38

Montreal hraje přesilovku velmi dobře, domácí hokejisté se tak tak brání.

24:14

John Gibson nyní podržel své spoluhráče. Po předchozím zákroku si rychle vzal hokejku, dokázal se dostat do správného postavení a kotouč našel v lapačce.

23:51

Phillip Danault dobře vypálil, jeho pokus postrádal ovšem přesnost.

23:13

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ondřej Kaše – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).

23:13

Vhazovat se bude v útočném pásmu Anaheimu. Domácí se tak mohou snadněji probojovat do zakončení.

22:47

22:47 Paul BYRON - 3:1

22:47

Hostující celek se posazuje z kraje druhé třetiny. Karl Alzner vypálil od modré čáry, jeho pokus se od mantinelu za brankovou odrazil na druhou stranu, kde byl zcela volný PAUL BYRON. Ten vypálil a jeho střelu si brankář snažil bruslí do své brány. Asistence: Karl Alzner a Jordie Benn.

22:25

22:11

Andrew Shaw na dvakrát nedokázal překonat brankáře. Nejprve jeho pokus zablokoval Derek Grant, a pak minul bránu.

21:42

Domácí hokejisté dostali hru do útočného pásma, bránící se celek může vystřídat.

21:08

Hostující celek hraje přesilovou hru aktivně, Jonathan Drouin se propracoval do další střelecké pozice, jeho ránu kryje brankář Ducks.

20:35

Max Pacioretty dobře vypálil, ale jeho pokus kryje brankář domácích. John Gibson si následně znovu poradil s pokusem tohoto hráče.

20:25

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Antoine Vermette – 2 min., sekání).

20:01

21:7, tak vypadá statistika střel po první třetině. Tři góly vstřelil domácí celek, jeden z nich v přesilové hře. Ducks vedou 3:0 a dominují dění na ledové ploše.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:49

Andrew Cogliano se dostal do postavení mimo hru, ještě jedno buly ve střední třetině.

19:40

V poklidném tempu se dohrává první část hry, která vyšla domácímu celku na výbornou.

19:13

Na druhé straně musel zasahovat John Gibson, neboť Phillip Danault výborně tečoval puk.

19:01

Hostující brankář kryje ránu Dereka Granta.

18:45

Artturi Lehkonen vedl akci svého týmu, vypálil z horní hranice kruhu, jeho pokus ale postrádal přesnost.

18:03

Antoine Vermette tečoval kotouč před brankou, jeho jemnou teč výborně vystihl hostující brankář, který zastavuje hru.

17:41

Zkušený Andrew Cogliano vypálil z předbrankového prostoru, jeho ránu výborně zastavil Carey Price.

17:23

Andrew Cogliano se probojoval do zakončení, jeho pokus zablokoval Shea Weber.

17:03

Domácí hráči se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

16:32

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí celek hraje v útočném pásmu a pokouší se co nejklidněji dohrát tuto třetinu.

15:58

Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Canadiens.

15:50

Domácí celek se dostal do postavení mimo hru, něco málo přes čtyři minuty zbývá z první třetiny.

15:32

Hostujíc gólman musel předvést své umění, poradil si se střelou, kterou vyslal Brandon Montour.

15:05

Carey Price si dokázal poradit se střelou Antoine Vermetteho, a pak uspěl také proti zakončení Kevina Bieksi.

14:31

Konec komerční přestávky, hra pokračuje dál. Antoine Vermette se rychle propracoval do útočného pásma a pokoušel se zakončit.

14:31

Max Pacioretty se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus raději kryje domácí brankář. Hra je tak přerušena, následovat bude komerční přestávka.

13:41

13:41 Antoine VERMETTE - 3:0

13:41

Domácí hokejisté se usadili v útočném pásmu. Kotouč mezi betony hostujícího brankáře poslal ze střední vzdálenosti k velké radosti fanoušků Ducks ANTOINE VERMETTE. Asistence: Chris Wagner.

13:29

Hra je přerušena, Chris Wagner dobře vypálil, jeho střelu kryje a hru přerušuje Carey Price. Komerční přestávka.

12:54

Znovu se dostal Max Pacioretty do zakončení, jeho pokus ale nedokázal překvapit domácího brankáře.

12:37

Nejprve Max Pacioretty vypálil a jeho pokus byl zablokovaný, a pak minul bránu.

12:12

Opravdu dlouhou dobu se nepřerušovalo.

12:11

Carey Price kryje střelecký pokus, který na něho vyslal český Ondřej Kaše.

11:53

Chris Wagner se propracoval do útočného pásma, kotouč dostal za branku Montrealu. Sám zakončit nedokázal a přihrát také ne.

11:11

Artturi Lehkonen tečoval kotouč před brankou, domácí gólman byl pozorný, puk vyrazil.

10:42

John Gibson předvedl své umění proti střele Brendana Gallaghera, jehož pokus zápěstím nebyl dostatečně důrazný.

10:07

K vidění je hodně střetů, sledujeme kontaktní hokej, zbytečně se nepřerušuje.

09:52

Dobře to zkoušel Jared Boll, jenže jeho střelu zápěstím kryje brankář Canadiens.

09:39

Victor Mete se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus zablokoval Corey Perry.

08:32

Francois Beauchemin vypálil, jeho pokus zablokoval Jordie Benn.

08:17

Chris Wagner protečoval kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing. Sledujeme rychlý hokej bez šancí.

08:00

Dlouhou dobu se nepřerušovalo, střídá se ze hry.

07:11

Alex Galchenyuk se zkoušel zmocnit kotouče v útočném pásmu, ale nepodařilo se mi to. Následně nepřesně zakončoval Max Pacioretty.

06:50

Hodně kostrbatě dostali domácí hokejisté kotouč od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

06:12

Více ze hry má domácí celek, který se také dokázal propracovat do dvoubrankového vedení.

05:54

Puk je za brankou Montrealu, oba týmy střídají.

05:42

Jako první hostující hráč vypálil Jordie Benn. John Gibson byl pozorný a kryje jeho nahození.

05:31

Tomáš Plekanec se probojoval do zajímavé střelecké pozice, branku ale minul. Následně Ducks odehráli na icing.

05:15

Corey Perry zakončoval, jeho pokus odrazil jeden z hráčů hostujícího celku do ochranné sítě.

05:08

Jakob Silfverberg se propracoval do zakončení, jeho pokus kryje brankář Canadiens, a tak je hra přerušena.

04:48

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího celku, Rickard Rakell vyhrál souboj o puk, a tak se směr hry otáčí.

04:33

Alex Galchenyuk dostal kotouč do útočného pásma, ale vypálit na bránu nedokázal.

04:11

7:0, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku v tomto zápase.

04:11

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Andrew Shaw – 2 min., hrubost + 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., hrubost + 2 min., sekání).

04:10

Nick Ritchie se dostal do další šance, jeho pokus kryje Carey Price. Pra je přerušena.

03:46

03:46 Derek GRANT - 2:0

03:46

Domácí celek navyšuje své vedení, první gól v NHL dává DEREK GRANT, který se nejlépe zorientoval v předbrankovém prostoru a dorazil puk do brány. Asistence: Francois Beauchemin a Brandon Montour.

03:34

Přesilová hra domácího celku pokračuje dál.

Dennis Rasmussen získal první kanadský bod v NHL a první gól.

03:22

Cam Fowler má problémy s nohou, je u něho lékař. Opouští hrací plochu, pravděpodobně pro něj zápas skončil.

03:05

Plekanec dostal kotouč do útočného pásma, domácí tak musí o útočné pásmo bojovat.

03:03

Jakob Silfverberg vypálil z mezikruží, jeho pokus zablokoval Andrew Shaw.

02:43

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Alex Galchenyuk – 2 min., podražení).

01:46

01:46 Dennis RASMUSSEN - 1:0

01:46

Domácí se rychle dostávají do vedení. Od modré čáry vypálil Jaycob Megna. Jeho pokus před brankou výborně mimo dosah gólmana tečoval DENNIS RASMUSSEN. Asistence: Jaycob Megna a Kevin Bieksa.

01:39

Třetí domácí střela, Andrew Cogliano to zkoušel z kruhu zápěstím, jeho pokus kryje gólman. Montrealu.

01:16

Antoine Vermette si vypracoval výrazně lepší střeleckou pozici, jeho pokus také kryje hostujíc maskovaný muž.

00:38

Jako první se do střelecké pozice dostali domácí, Derek Grant vypálil od modré čáry, brankář Carey Price pozorný.

00:01

Anaheim Ducks: Gibson (Berra) – Fowler, Manson, Beauchemin, Montour, Jaycob Megna, Bieksa – Cogliano, Rakell, Silfverberg – O. Kaše, Vermette, Perry – N. Ritchie, D. Grant, Wagner – Boll, Rasmussen, L. Shaw.

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Mete, S. Weber, Alzner, Petry, Morrow, Jo. Benn – Pacioretty, Drouin, Galchenyuk – Lehkonen, Plekanec, Hemský – Byron, Danault, A. Shaw – Hudon, J. de La Rose, Gallagher..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Z posledních pěti vzájemných zápasů se hned třikrát radoval Montreal.
Anaheim Ducks odehrál šest zápasů, vybojoval pět bodů, a tak je na jedenácté pozici v Západní konferenci. Skóre má 12:17. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál jen jeden. Poradil si s New Yorkem Islanders 3:2. V prodloužení nestačil na Philadelphii Flyers 2:3. V základní hrací době pak prohrál s Calgary Flames 0:2, Coloradem Avalanche 1:3 a Buffalem Sabres 1:3.
Montreal Canadiens odehrál sedm zápasů, má bilanci 0-1-1-5 a skóre 11:27. Se třemi vybojovanými body je na posledním místě Východní konference. Z posledních pěti zápasů vybojoval bod za prohru v prodloužení. Nestačil na Toronto 3:4. V základní hrací době pŕohrál s New Yorkem Rangers 0:2, Chicagem Blackhawks 1:3, San Jose Sharks 2:5 a Los Angeles Kings 1:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Montreal Canadiens.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

6:2

Branky a nahrávky: 2. Rasmussen (Jaycob Megna, Bieksa), 4. D. Grant (Beauchemin, Montour), 14. Vermette (Wagner), 46. Montour (Bieksa, Silfverberg), 48. D. Grant (O. Kaše, N. Ritchie), 48. Wagner (Perry, Vermette) – 23. Byron (Alzner, Jo. Benn), 38. Gallagher (Mete, Petry)

Rozhodčí: Dwyer, Charron – Murchison, Gibbs

Diváci: 17 174

01:46 ANA 1:0 Rasmussen (Jaycob Megna, Bieksa)
02:43 MTL 2 Galchenyuk, podražení
03:46 ANA 2:0 D. Grant (Beauchemin, Montour)
04:11 MTL 2+2 A. Shaw, hrubost+krosček